CUI 22566087
FORFEX MAX SRL
FORFEX MAX SRL este o firmă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma este plătitoare de TVA din 2007 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 306.8 mii lei (−66.6% față de 2024), o pierdere netă de 2.9 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
22566087
Nr. înregistrare
J2007001341305
EUID
ROONRC.J2007001341305
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Satu Mare
Adresă
STR. PETRU BRAN, BL.1, AP.27
Data înregistrării
15-10-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 12.10.2007
Stare la Registrul Comerțului
Website
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 16-10-2007
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuriCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1813 - Servicii pregătitoare pentru pretipărire
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
306 759
Rezultat net
−2 910
Capitaluri proprii
165 768
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 1061 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
58 744
|
164 303
|
145 315
|
19 000
|
27 051
|
12 008
|
22 044
|
34 520
|
36 919
|
52 293
|
29 115
|
41 382
|
30 549
|
33 328
|
38 506
|
23 121
|
2 276
|
| Active circulante |
142 211
|
112 180
|
70 302
|
234 338
|
444 462
|
300 283
|
367 006
|
289 866
|
269 276
|
135 965
|
170 531
|
136 008
|
142 657
|
165 598
|
165 596
|
86 565
|
70 439
|
| Stocuri |
—
|
1 987
|
5 356
|
6 131
|
1 351
|
14 378
|
321 599
|
177 838
|
190 154
|
68 183
|
28 532
|
55 664
|
43 471
|
41 438
|
34 322
|
22 849
|
18 259
|
| Creanțe |
14 971
|
78 141
|
63 887
|
157 630
|
30 121
|
21 210
|
34 033
|
88 347
|
72 570
|
45 870
|
52 384
|
63 622
|
64 045
|
77 793
|
81 772
|
52 850
|
29 748
|
| Casa și conturi la bănci |
127 240
|
32 052
|
1 059
|
70 577
|
412 990
|
264 695
|
11 374
|
23 681
|
6 552
|
21 912
|
89 615
|
16 722
|
35 141
|
46 367
|
49 502
|
10 866
|
22 432
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
21 425
|
—
|
—
|
—
|
40 000
|
140
|
—
|
2 869
|
15 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
35 187
|
105 052
|
23 630
|
53 133
|
54 354
|
35 088
|
78 854
|
119 493
|
164 519
|
81 718
|
83 127
|
62 224
|
61 126
|
92 256
|
149 458
|
94 876
|
65 695
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
205
|
205
|
205
|
205
|
205
|
205
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
165 768
|
192 856
|
191 987
|
200 205
|
417 159
|
317 203
|
310 131
|
204 688
|
144 340
|
121 335
|
116 314
|
114 961
|
112 080
|
106 670
|
54 644
|
14 810
|
7 020
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
306 759
|
918 762
|
957 016
|
957 551
|
837 218
|
770 503
|
537 440
|
735 070
|
767 797
|
244 867
|
387 554
|
341 013
|
316 709
|
418 494
|
436 147
|
106 646
|
49 777
|
| Venituri totale |
425 247
|
922 956
|
957 862
|
959 290
|
836 018
|
770 652
|
537 255
|
735 071
|
788 641
|
262 540
|
357 594
|
355 156
|
311 822
|
434 325
|
446 550
|
112 382
|
65 514
|
| Cheltuieli totale |
428 157
|
900 683
|
771 514
|
753 680
|
700 688
|
756 158
|
426 420
|
667 355
|
758 168
|
249 564
|
355 658
|
349 814
|
305 357
|
372 389
|
399 127
|
102 197
|
56 453
|
| Rezultat brut |
−2 910
|
+22 273
|
+186 348
|
+205 610
|
+135 330
|
+14 494
|
+110 835
|
+67 716
|
+30 473
|
+12 976
|
+1 936
|
+5 342
|
+6 465
|
+61 936
|
+47 423
|
+10 185
|
+9 061
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−2 910
|
+869
|
+177 910
|
+196 205
|
+126 956
|
+7 071
|
+105 443
|
+60 348
|
+22 545
|
+5 021
|
+1 353
|
+2 880
|
+5 411
|
+52 026
|
+39 835
|
+7 789
|
+7 594
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
2
|
2
|
3
|
2
|
3
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FORFEX MAX SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 306 759 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 2 910 lei.
-
Este FORFEX MAX SRL plătitoare de TVA?
-
Da, FORFEX MAX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 octombrie 2007.
-
Ce cod CAEN principal are FORFEX MAX SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.
-
Când a fost înființată FORFEX MAX SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 octombrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FORFEX MAX SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FORFEX MAX SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.