CUI 22612639
CĂTĂ CONSTRUCT SRL
CĂTĂ CONSTRUCT SRL este o firmă din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
22612639
Nr. înregistrare
J30/1380/2007
EUID
ROONRC.J30/1380/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Satu Mare
Adresă
STR. GABRIEL GEORGESCU, NR.79A
Data înregistrării
23-10-2007
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 07.09.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
149 888
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4399 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
4 035
|
14 050
|
17 975
|
| Active circulante |
183 795
|
334 022
|
334 022
|
340 108
|
340 108
|
341 615
|
341 865
|
342 318
|
386 038
|
386 027
|
392 115
|
511 815
|
322 949
|
253 834
|
95 823
|
23 610
|
36 855
|
| Stocuri |
122 999
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
11 697
|
327 923
|
327 923
|
337 923
|
337 923
|
337 923
|
337 923
|
337 923
|
12 172
|
12 530
|
11 706
|
495 481
|
83 066
|
128 148
|
94 510
|
12
|
3 654
|
| Casa și conturi la bănci |
49 099
|
6 099
|
6 099
|
2 185
|
2 185
|
3 692
|
3 942
|
4 395
|
373 866
|
373 497
|
380 409
|
16 334
|
239 883
|
125 686
|
1 313
|
23 598
|
33 201
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 250
|
8 249
|
| Datorii |
33 907
|
33 907
|
33 907
|
39 993
|
39 993
|
39 993
|
39 993
|
39 993
|
42 975
|
41 952
|
44 245
|
144 766
|
91 121
|
90 828
|
36 367
|
21 523
|
30 367
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
7 693
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
149 888
|
300 115
|
300 115
|
300 115
|
300 115
|
301 622
|
301 872
|
302 325
|
343 063
|
344 075
|
347 870
|
367 049
|
231 828
|
163 006
|
55 798
|
24 387
|
32 712
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 264
|
1 183
|
49 128
|
310 364
|
289 601
|
590 946
|
68 524
|
—
|
46 796
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2 264
|
1 196
|
49 762
|
311 128
|
289 601
|
591 178
|
68 524
|
1 083
|
46 838
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
1 507
|
250
|
454
|
738
|
3 208
|
4 955
|
68 941
|
150 005
|
207 753
|
464 391
|
31 129
|
8 859
|
64 492
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
−1 507
|
−250
|
−454
|
−738
|
−944
|
−3 759
|
−19 179
|
+161 123
|
+81 848
|
+126 787
|
+37 395
|
−7 776
|
−17 654
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
−1 507
|
−250
|
−454
|
−738
|
−1 012
|
−3 795
|
−19 179
|
+135 220
|
+68 822
|
+107 208
|
+31 412
|
−8 326
|
−21 220
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
1
|
4
|
3
|
3
|
5
|
1
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este CĂTĂ CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CĂTĂ CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CĂTĂ CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
-
Când a fost înființată CĂTĂ CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2007.
-
Unde are sediul CĂTĂ CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei CĂTĂ CONSTRUCT SRL (CUI 22612639) este în STR. GABRIEL GEORGESCU, NR.79A, Satu Mare, județul Satu Mare.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CĂTĂ CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CĂTĂ CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.