CUI 22676519
EMYED S.R.L.
EMYED S.R.L. este o firmă din Sângeorgiu de Mureş, județul Mureș, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o pierdere netă de 3.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
22676519
Nr. înregistrare
J26/1944/2007
EUID
ROONRC.J26/1944/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Sângeorgiu de Mureş
Adresă
STR. FANTANII, NR.134
Data înregistrării
02-11-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 01.11.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 29-01-2018
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutunCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne, în magazine specializate
-
4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate
-
4729 - Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
-
4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor, în magazine specializate
-
5610 - Restaurante
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−3 077
Capitaluri proprii
−159 620
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active circulante |
1 565
|
4 642
|
6 379
|
3 178
|
2 908
|
4 498
|
4 727
|
6 267
|
1 479
|
4 358
|
1 880
|
8 555
|
9 616
|
9 259
|
6 164
|
9 177
|
| Stocuri |
89
|
3 166
|
2 488
|
1 509
|
2 771
|
4 438
|
4 005
|
4 733
|
1 367
|
4 172
|
1 299
|
1 530
|
2 011
|
3 523
|
2 454
|
8 309
|
| Creanțe |
1 367
|
1 367
|
2 630
|
1 652
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
| Casa și conturi la bănci |
109
|
109
|
1 261
|
17
|
137
|
60
|
722
|
1 534
|
112
|
178
|
181
|
6 625
|
7 205
|
5 336
|
3 310
|
468
|
| Datorii |
161 185
|
161 185
|
150 885
|
126 081
|
102 745
|
85 665
|
67 970
|
47 263
|
35 023
|
23 779
|
11 610
|
8 975
|
5 554
|
5 444
|
3 824
|
8 297
|
| Capitaluri proprii |
−159 620
|
−156 543
|
−144 506
|
−122 903
|
−99 837
|
−81 167
|
−63 243
|
−40 996
|
−33 544
|
−19 421
|
−9 730
|
−420
|
4 062
|
3 815
|
2 340
|
880
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
1 776
|
39 485
|
36 463
|
44 029
|
36 213
|
35 275
|
34 288
|
35 294
|
32 182
|
28 655
|
42 901
|
60 358
|
72 880
|
93 076
|
87 979
|
| Venituri totale |
0
|
1 776
|
39 485
|
36 463
|
44 029
|
36 326
|
35 275
|
37 543
|
35 294
|
32 515
|
28 655
|
43 476
|
60 358
|
72 880
|
93 076
|
87 979
|
| Cheltuieli totale |
3 077
|
13 795
|
60 795
|
59 123
|
62 282
|
53 887
|
57 169
|
44 710
|
48 821
|
41 230
|
37 105
|
46 736
|
59 984
|
71 124
|
88 214
|
84 613
|
| Rezultat brut |
−3 077
|
−12 019
|
−21 310
|
−22 660
|
−18 253
|
−17 561
|
−21 894
|
−7 167
|
−13 527
|
−8 715
|
−8 450
|
−3 260
|
+374
|
+1 756
|
+4 862
|
+3 366
|
| Rezultat net |
Față de 2023
−3 077
|
−12 037
|
−21 603
|
−23 066
|
−18 670
|
−17 924
|
−22 247
|
−7 452
|
−14 123
|
−9 691
|
−9 310
|
−4 482
|
+247
|
+1 475
|
+1 460
|
+1 899
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este EMYED S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, EMYED S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are EMYED S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.
-
Când a fost înființată EMYED S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 noiembrie 2007.
-
Unde are sediul EMYED S.R.L.?
-
Sediul firmei EMYED S.R.L. (CUI 22676519) este în STR. FANTANII, NR.134, Sângeorgiu de Mureş, județul Mureș.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EMYED S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EMYED S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.