CUI 22807614
DAPCOM MANAGEMENT SRL
DAPCOM MANAGEMENT SRL este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 5610 - Restaurante. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 2 mil. lei (−15.7% față de 2020), un profit net de 225.3 mii lei și 13 angajați.
Date de identificare
CUI
22807614
Nr. înregistrare
J40/22146/2007
EUID
ROONRC.J40/22146/2007
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
Str. Sfântul Petru Tei, Nr. 31, C.P. 20358
Data înregistrării
26-11-2007
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 25.04.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5610 - RestauranteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5210 - Depozitări
-
5224 - Manipulări
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5629 - Alte servicii de alimentaţie n.c.a.
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7911 - Activităţi ale agenţiilor turistice
-
7912 - Activităţi ale tur-operatorilor
-
7990 - Alte servicii de rezervare şi asistenţă turistică
-
8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
-
9001 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
-
9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2022
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 974 194
Rezultat net
+225 277
Capitaluri proprii
−115 927
Număr mediu de salariați
13
Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
113 650
|
206 036
|
303 246
|
390 002
|
305 886
|
238 939
|
277 505
|
334 421
|
344 913
|
360 598
|
263 076
|
179 049
|
78 077
|
| Active circulante |
902 071
|
1 364 234
|
848 051
|
849 613
|
823 985
|
340 723
|
262 835
|
243 609
|
216 051
|
410 929
|
728 508
|
677 301
|
682 672
|
| Stocuri |
165 545
|
121 229
|
−74 159
|
150 071
|
158 772
|
142 312
|
149 958
|
160 506
|
218 190
|
257 635
|
177 010
|
530 568
|
517 921
|
| Creanțe |
588 426
|
424 431
|
405 932
|
505 303
|
140 251
|
171 431
|
102 424
|
133 745
|
43 926
|
124 761
|
514 908
|
116 224
|
74 349
|
| Casa și conturi la bănci |
148 100
|
818 574
|
516 278
|
194 239
|
524 962
|
26 980
|
10 453
|
−50 642
|
−46 065
|
28 533
|
36 590
|
30 509
|
90 402
|
| Cheltuieli în avans |
619
|
619
|
—
|
14
|
—
|
—
|
577
|
—
|
—
|
48
|
—
|
620
|
—
|
| Datorii |
1 132 267
|
740 667
|
369 875
|
574 235
|
422 371
|
776 594
|
1 757 533
|
2 047 564
|
1 711 081
|
1 538 809
|
914 009
|
771 838
|
681 832
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
16 505
|
21 199
|
| Capitaluri proprii |
−115 927
|
830 222
|
781 422
|
665 394
|
707 500
|
−196 932
|
−1 216 616
|
−1 469 534
|
−1 150 117
|
−767 234
|
77 575
|
68 627
|
57 718
|
| Capital subscris vărsat |
1 800
|
1 800
|
1 800
|
1 800
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2020
1 974 194
|
2 340 491
|
4 182 991
|
3 781 323
|
3 821 727
|
3 753 903
|
2 201 935
|
1 292 678
|
4 757 094
|
3 214 126
|
3 543 888
|
2 532 227
|
1 649 645
|
| Venituri totale |
2 041 356
|
2 357 952
|
4 234 404
|
3 923 552
|
3 959 275
|
3 887 825
|
2 202 248
|
1 292 679
|
4 757 143
|
3 217 873
|
3 543 913
|
2 532 262
|
1 649 658
|
| Cheltuieli totale |
1 795 736
|
2 116 777
|
3 448 730
|
3 218 694
|
2 993 356
|
2 868 141
|
1 949 331
|
1 656 240
|
5 319 223
|
4 062 683
|
3 532 366
|
2 511 123
|
1 598 387
|
| Rezultat brut |
+245 620
|
+241 175
|
+785 674
|
+704 858
|
+965 919
|
+1 019 684
|
+252 917
|
−363 561
|
−562 080
|
−844 810
|
+11 547
|
+21 139
|
+51 271
|
| Rezultat net |
Față de 2020
+225 277
|
+217 740
|
+735 666
|
+665 622
|
+904 433
|
+1 019 684
|
+252 917
|
−363 561
|
−562 080
|
−844 810
|
+8 948
|
+10 909
|
+42 987
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2020
|
19
|
23
|
22
|
24
|
30
|
35
|
31
|
49
|
40
|
33
|
26
|
14
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DAPCOM MANAGEMENT SRL în 2022?
-
Bilanțul pe 2022 arată o cifră de afaceri netă de 1 974 194 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 225 277 lei.
-
Este DAPCOM MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DAPCOM MANAGEMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DAPCOM MANAGEMENT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5610 - Restaurante.
-
Când a fost înființată DAPCOM MANAGEMENT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2022 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DAPCOM MANAGEMENT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DAPCOM MANAGEMENT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.