CUI 22840874
LAVSOFT SRL
LAVSOFT SRL este o firmă din Orş. Băile Herculane, județul Caraș-Severin, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 9603 - Activităţi de pompe funebre şi similare. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 161.6 mii lei (+65.0% față de 2020), un profit net de 4.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
22840874
Nr. înregistrare
J11/1053/2007
EUID
ROONRC.J11/1053/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Caraș-Severin
Localitate
Orş. Băile Herculane
Adresă
STR. TRANDAFIRILOR, NR.37
Data înregistrării
30-11-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.11.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 29-09-2026
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9603 - Activităţi de pompe funebre şi similareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4751 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
-
4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2021
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
161 634
Rezultat net
+4 079
Capitaluri proprii
51 238
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active circulante |
68 091
|
81 964
|
61 652
|
53 699
|
29 328
|
37 325
|
10 207
|
| Stocuri |
28 112
|
38 558
|
32 005
|
13 529
|
15 082
|
14 420
|
8 190
|
| Creanțe |
—
|
400
|
400
|
400
|
400
|
2 961
|
47
|
| Casa și conturi la bănci |
39 979
|
43 006
|
29 247
|
39 770
|
13 846
|
19 944
|
1 970
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
275
|
| Datorii |
16 853
|
19 118
|
20 039
|
12 064
|
6 437
|
5 923
|
10 207
|
| Capitaluri proprii |
51 238
|
62 846
|
41 613
|
41 635
|
22 891
|
31 402
|
275
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2020
161 634
|
97 982
|
105 607
|
101 230
|
55 869
|
56 372
|
1 579
|
| Venituri totale |
161 634
|
97 982
|
105 607
|
101 230
|
55 869
|
56 372
|
1 579
|
| Cheltuieli totale |
156 085
|
75 193
|
104 576
|
80 609
|
31 551
|
23 550
|
1 457
|
| Rezultat brut |
+5 549
|
+22 789
|
+1 031
|
+20 621
|
+24 318
|
+32 822
|
+122
|
| Rezultat net |
Față de 2020
+4 079
|
+21 233
|
−21
|
+18 743
|
+22 642
|
+31 127
|
+75
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2020
|
1
|
—
|
1
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut LAVSOFT SRL în 2021?
-
Bilanțul pe 2021 arată o cifră de afaceri netă de 161 634 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 4 079 lei.
-
Este LAVSOFT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, LAVSOFT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LAVSOFT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9603 - Activităţi de pompe funebre şi similare.
-
Când a fost înființată LAVSOFT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 noiembrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LAVSOFT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LAVSOFT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.