CUI 22843005

2NATURA SRL

2NATURA SRL este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2018 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

22843005

Nr. înregistrare

J35/4429/2007

EUID

ROONRC.J35/4429/2007

Formă juridică

SRL

Județ

Timiș

Localitate

Timişoara

Adresă

STR. VULTURILOR, NR.74, CAMERA 3, SUBSOL

Data înregistrării

30-11-2007

Stare înregistrare

RELUARE ACTIVITATE din data 30.08.2018

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 10-11-2014

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2018

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

−109 227

Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este 2NATURA SRL plătitoare de TVA?

Nu, 2NATURA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are 2NATURA SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.

Când a fost înființată 2NATURA SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 noiembrie 2007.

Unde are sediul 2NATURA SRL?

Sediul firmei 2NATURA SRL (CUI 22843005) este în STR. VULTURILOR, NR.74, CAMERA 3, SUBSOL, Timişoara, județul Timiș.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către 2NATURA SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește 2NATURA SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit