CUI 22845197
IMPA CONSTRUCT SRL
IMPA CONSTRUCT SRL este o firmă din Cocorăştii Colţ, județul Prahova, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
22845197
Nr. înregistrare
J2007003130291
EUID
ROONRC.J2007003130291
Formă juridică
SRL
Județ
Prahova
Localitate
Cocorăştii Colţ
Adresă
NR.4
Data înregistrării
30-11-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţiiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
8 923
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7732 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7712 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
658
|
37 680
|
112 765
|
287 360
|
467 174
|
453 613
|
490 885
|
| Active circulante |
23 328
|
23 328
|
23 328
|
23 328
|
23 328
|
23 328
|
23 328
|
23 328
|
23 328
|
46 074
|
496 484
|
545 788
|
601 988
|
546 581
|
313 591
|
350 972
|
463 042
|
| Stocuri |
23 300
|
23 300
|
23 300
|
23 300
|
23 300
|
23 300
|
23 300
|
23 300
|
23 300
|
23 300
|
89 700
|
89 700
|
89 700
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
150 920
|
455 820
|
431 020
|
463 820
|
255 480
|
301 657
|
409 207
|
| Casa și conturi la bănci |
28
|
28
|
28
|
28
|
28
|
28
|
28
|
28
|
28
|
22 774
|
255 864
|
268
|
81 268
|
82 761
|
58 111
|
49 315
|
53 835
|
| Datorii |
14 405
|
14 405
|
14 405
|
14 405
|
14 405
|
14 405
|
14 405
|
14 405
|
14 405
|
35 572
|
750
|
28 240
|
14 730
|
46 305
|
36 548
|
52 294
|
106 812
|
| Capitaluri proprii |
8 923
|
8 923
|
8 923
|
8 923
|
8 923
|
8 923
|
8 923
|
8 923
|
8 923
|
10 502
|
496 392
|
555 228
|
700 023
|
787 636
|
744 217
|
752 291
|
847 115
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
25 300
|
—
|
0
|
0
|
232 500
|
178 179
|
100 000
|
418 102
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
6
|
25 315
|
11
|
25 000
|
89 700
|
232 500
|
178 184
|
100 003
|
418 103
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 585
|
73 078
|
52 694
|
75 085
|
175 010
|
180 809
|
174 359
|
189 952
|
142 164
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−1 579
|
−47 763
|
−52 683
|
−50 085
|
−85 310
|
+51 691
|
+3 825
|
−89 949
|
+275 939
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−1 579
|
−48 522
|
−52 683
|
−50 835
|
−85 310
|
+43 420
|
+1 676
|
−94 824
|
+263 190
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3
|
7
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este IMPA CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, IMPA CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are IMPA CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii.
-
Când a fost înființată IMPA CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 noiembrie 2007.
-
Unde are sediul IMPA CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei IMPA CONSTRUCT SRL (CUI 22845197) este în NR.4, Cocorăştii Colţ, județul Prahova.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către IMPA CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IMPA CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.