CUI 22846141
LYBER CONSTRUCT S.R.L.
LYBER CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Carei, județul Satu Mare, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4521. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2023 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
22846141
Nr. înregistrare
J30/1572/2007
EUID
ROONRC.J30/1572/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Satu Mare
Localitate
Carei
Adresă
CAR. REPUBLICII, BL.6, AP.26
Data înregistrării
30-11-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.11.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 03-11-2025
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4521
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2023
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
0
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active circulante |
—
|
24 982
|
24 982
|
24 982
|
24 782
|
24 782
|
24 982
|
24 982
|
24 982
|
25 482
|
30 816
|
39 736
|
57 529
|
42 913
|
44 636
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 511
|
2 511
|
2 511
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
38
|
—
|
−5 350
|
5 563
|
2 858
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
24 982
|
24 982
|
24 982
|
24 782
|
24 782
|
24 982
|
24 982
|
24 982
|
25 482
|
30 778
|
39 736
|
60 368
|
34 839
|
39 267
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 100
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
0
|
45 120
|
45 120
|
45 120
|
45 120
|
45 120
|
45 320
|
45 120
|
45 320
|
45 620
|
43 398
|
38 319
|
35 329
|
23 253
|
19 882
|
| Capitaluri proprii |
0
|
−20 138
|
−20 138
|
−20 138
|
−20 338
|
−20 338
|
−20 338
|
−20 138
|
−20 338
|
−20 138
|
−11 482
|
1 417
|
22 200
|
19 660
|
24 754
|
| Capital subscris vărsat |
—
|
—
|
200
|
—
|
—
|
—
|
—
|
200
|
—
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
33 012
|
3 970
|
3 850
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
33 012
|
3 970
|
3 850
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 655
|
12 900
|
20 783
|
29 226
|
6 793
|
1 026
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−8 655
|
−12 900
|
−20 783
|
+3 786
|
−2 823
|
+2 824
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−8 655
|
−12 900
|
−20 783
|
+2 540
|
−5 094
|
−612
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
2
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este LYBER CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, LYBER CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LYBER CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4521.
-
Când a fost înființată LYBER CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 noiembrie 2007.
-
Unde are sediul LYBER CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei LYBER CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22846141) este în CAR. REPUBLICII, BL.6, AP.26, Carei, județul Satu Mare.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LYBER CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LYBER CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.