CUI 22863096
TERMONT SRL
TERMONT SRL este o firmă din Silvaşu de Jos Orş. Haţeg, județul Hunedoara, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2023 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
22863096
Nr. înregistrare
J20/1773/2007
EUID
ROONRC.J20/1773/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Hunedoara
Localitate
Silvaşu de Jos Orş. Haţeg
Adresă
HATEG, NR.3
Data înregistrării
05-12-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.02.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 30-07-2024
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
-
2512 - Fabricarea de uşi şi ferestre din metal
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2023
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
10 550
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4334 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
8 436
|
| Active circulante |
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
34 587
|
| Stocuri |
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
10 935
|
| Creanțe |
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
16 653
|
| Casa și conturi la bănci |
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
6 999
|
| Datorii |
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
32 473
|
| Capitaluri proprii |
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
10 550
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
8 991
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
9 189
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
13 700
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
−4 511
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
−6 303
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este TERMONT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, TERMONT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TERMONT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri.
-
Când a fost înființată TERMONT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 decembrie 2007.
-
Unde are sediul TERMONT SRL?
-
Sediul firmei TERMONT SRL (CUI 22863096) este în HATEG, NR.3, Silvaşu de Jos Orş. Haţeg, județul Hunedoara.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TERMONT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TERMONT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.