CUI 22893860
CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L.
CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L. este o firmă din Roşu, județul Ilfov, înființată în 2019. Activitatea principală: CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 5.4 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
22893860
Nr. înregistrare
J23/4957/2019
EUID
ROONRC.J23/4957/2019
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Roşu
Adresă
STR. 1864, NR.3A, CAMERA NR 2, ET.1
Data înregistrării
10-12-2007
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 07.11.2019
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 19-11-2018
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliarăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Agenţii imobiliare
-
6832 - Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2023
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−5 357
Capitaluri proprii
−538 574
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
1 777 993
|
| Active circulante |
26 037
|
26 025
|
26 033
|
26 027
|
26 024
|
26 041
|
26 003
|
25 129
|
25 472
|
26 569
|
42 490
|
44 662
|
20 812
|
29 741
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
22 354
|
22 354
|
22 354
|
22 354
|
22 354
|
22 354
|
22 316
|
21 431
|
21 430
|
21 427
|
36 031
|
36 031
|
7 031
|
7 031
|
| Casa și conturi la bănci |
3 683
|
3 671
|
3 679
|
3 673
|
3 670
|
3 687
|
3 687
|
3 698
|
4 042
|
5 142
|
6 459
|
8 631
|
13 781
|
22 710
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
2 342 604
|
2 339 220
|
2 334 360
|
2 331 600
|
2 329 250
|
2 326 890
|
2 325 402
|
2 323 818
|
2 322 885
|
2 322 885
|
2 336 251
|
2 278 883
|
2 233 005
|
2 204 627
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−538 574
|
−535 202
|
−530 334
|
−527 580
|
−525 233
|
−522 856
|
−521 406
|
−520 696
|
−519 420
|
−518 323
|
−515 768
|
−456 228
|
−434 200
|
−396 893
|
| Capital subscris vărsat |
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
6 000
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
17
|
59
|
43
|
109
|
121 373
|
151 729
|
133 953
|
6 048
|
| Cheltuieli totale |
5 357
|
1 985
|
2 754
|
2 347
|
2 377
|
1 450
|
726
|
1 335
|
1 140
|
2 660
|
180 913
|
173 757
|
169 610
|
172 220
|
| Rezultat brut |
−5 357
|
−1 985
|
−2 754
|
−2 347
|
−2 377
|
−1 450
|
−709
|
−1 276
|
−1 097
|
−2 551
|
−59 540
|
−22 028
|
−35 657
|
−166 172
|
| Rezultat net |
Față de 2022
−5 357
|
−1 985
|
−2 754
|
−2 347
|
−2 377
|
−1 450
|
−709
|
−1 276
|
−1 097
|
−2 555
|
−59 540
|
−22 028
|
−37 307
|
−167 639
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L. în 2023?
-
Bilanțul pe 2023 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 5 357 lei.
-
Este CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară.
-
Când a fost înființată CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 noiembrie 2019.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2023 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CYPROPERTIES DEVELOPMENT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.