CUI 22917889
FAFF CONSTRUCT SRL
FAFF CONSTRUCT SRL este o firmă din Ticuşu Vechi, județul Brașov, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 0145 - Creşterea ovinelor şi caprinelor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
22917889
Nr. înregistrare
J08/3422/2007
EUID
ROONRC.J08/3422/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Ticuşu Vechi
Adresă
TICUŞU VECHI, Nr. 74, C.P. 507232
Data înregistrării
13-12-2007
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.04.2010
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
0145 - Creşterea ovinelor şi caprinelorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
0162 - Activităţi auxiliare pentru creşterea animalelor
-
4623 - Comerţ cu ridicata al animalelor vii
-
4624 - Comerţ cu ridicata al blănurilor, pieilor brute şi al pieilor prelucrate
-
4632 - Comerţ cu ridicata al cărnii şi produselor din carne
-
4633 - Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
7 920
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0145 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0145 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0145 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 0322 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
68 925
|
97 050
|
132 585
|
126 586
|
126 586
|
130 224
|
143 341
|
94 136
|
108 132
|
57 262
|
57 262
|
57 262
|
39 930
|
39 930
|
185 183
|
| Active circulante |
145 750
|
698 395
|
961 067
|
341 521
|
218 841
|
199 254
|
177 363
|
119 147
|
20 466
|
1 001
|
4 279
|
738 458
|
2 537
|
14
|
30 277
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
48
|
48
|
48
|
—
|
11 613
|
16 129
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Creanțe |
6 351
|
590 002
|
28 408
|
14 971
|
15 566
|
22 572
|
11 978
|
2 449
|
4 169
|
418
|
4 275
|
738 440
|
1 006
|
—
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
139 399
|
108 393
|
932 659
|
326 502
|
203 227
|
176 634
|
165 385
|
105 085
|
168
|
583
|
4
|
18
|
1 531
|
14
|
30 277
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
265 394
|
265 394
|
265 394
|
256 136
|
88 140
|
| Datorii |
20 223
|
59 075
|
531 038
|
732
|
1 031
|
95 985
|
211 729
|
245 591
|
283 155
|
237 039
|
255 055
|
237 395
|
218 337
|
208 691
|
208 493
|
| Venituri în avans |
186 532
|
168 450
|
59 020
|
627 008
|
507 793
|
399 231
|
284 846
|
158 077
|
33 500
|
—
|
—
|
737 434
|
—
|
—
|
0
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
7 920
|
567 920
|
503 594
|
−159 633
|
−163 397
|
−165 738
|
−175 871
|
−190 385
|
−188 057
|
−178 776
|
71 880
|
86 285
|
89 524
|
87 389
|
95 107
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
14 832
|
—
|
5 500
|
9 288
|
15 850
|
5 122
|
7 440
|
500
|
16 120
|
100
|
0
|
0
|
—
|
0
|
| Venituri totale |
90 528
|
761 006
|
767 647
|
5 500
|
12 151
|
26 889
|
85 214
|
17 490
|
7 200
|
16 120
|
100
|
1
|
0
|
8 320
|
71 646
|
| Cheltuieli totale |
90 528
|
185 679
|
107 214
|
1 570
|
9 531
|
16 250
|
80 092
|
19 595
|
16 466
|
898
|
14 502
|
3 240
|
7 123
|
13 888
|
40 021
|
| Rezultat brut |
0
|
+575 327
|
+660 433
|
+3 930
|
+2 620
|
+10 639
|
+5 122
|
−2 105
|
−9 266
|
+15 222
|
−14 402
|
−3 239
|
−7 123
|
−5 568
|
+31 625
|
| Rezultat net |
Față de 2023
|
+567 680
|
+660 433
|
+3 765
|
+2 341
|
+10 133
|
+4 969
|
−2 328
|
−9 281
|
+14 738
|
−14 405
|
−3 239
|
−7 123
|
−7 718
|
+27 706
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este FAFF CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, FAFF CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FAFF CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0145 - Creşterea ovinelor şi caprinelor.
-
Când a fost înființată FAFF CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 decembrie 2007.
-
Unde are sediul FAFF CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei FAFF CONSTRUCT SRL (CUI 22917889) este în TICUŞU VECHI, Nr. 74, C.P. 507232, Ticuşu Vechi, județul Brașov.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FAFF CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FAFF CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.