CUI 22965762
CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L.
CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L. este o firmă din Paşcani, județul Iași, înființată în 2007. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 1.5 mii lei, o pierdere netă de 4.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
22965762
Nr. înregistrare
J22/3528/2007
EUID
ROONRC.J22/3528/2007
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Paşcani
Adresă
STR. MIHAI VITEAZU, NR.140
Data înregistrării
20-12-2007
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.12.2007
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 22-08-2017
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2015
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 516
Rezultat net
−4 946
Capitaluri proprii
40 705
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
—
|
2 990
|
2 990
|
4 830
|
7 985
|
11 140
|
14 929
|
| Active circulante |
41 326
|
64 828
|
171 227
|
137 225
|
153 983
|
153 406
|
212 631
|
| Stocuri |
—
|
9 354
|
9 354
|
9 354
|
5 067
|
3 551
|
982
|
| Creanțe |
92
|
5 684
|
73 227
|
14 335
|
81 326
|
16 542
|
107 980
|
| Casa și conturi la bănci |
41 234
|
49 790
|
88 646
|
113 536
|
67 590
|
133 313
|
103 669
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 620
|
| Datorii |
621
|
22 167
|
108 186
|
87 746
|
99 375
|
143 043
|
110 840
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
2 823
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
40 705
|
45 651
|
66 031
|
54 309
|
59 770
|
21 503
|
120 340
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
1 516
|
0
|
707 566
|
732 621
|
797 457
|
734 067
|
760 641
|
| Venituri totale |
20 693
|
586
|
708 142
|
736 393
|
799 447
|
736 372
|
773 372
|
| Cheltuieli totale |
25 018
|
20 965
|
694 693
|
739 043
|
760 645
|
765 379
|
638 396
|
| Rezultat brut |
−4 325
|
−20 379
|
+13 449
|
−2 650
|
+38 802
|
−29 007
|
+134 976
|
| Rezultat net |
Față de 2014
−4 946
|
−20 379
|
+11 721
|
−2 650
|
+38 267
|
−35 457
|
+113 380
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2014
|
3
|
8
|
8
|
9
|
8
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L. în 2015?
-
Bilanțul pe 2015 arată o cifră de afaceri netă de 1 516 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 4 946 lei.
-
Este CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 decembrie 2007.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2015 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CEZAND. CONSTRUCT. S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.