CUI 23136355
M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L.
M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L. este o firmă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11.2 mii lei (+8.9% față de 2024) și un profit net de 8.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
23136355
Nr. înregistrare
J2008000194053
EUID
ROONRC.J2008000194053
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Oradea
Adresă
PŢA. MIHAI VITEAZUL, NR.35, BL.A6, AP.24
Data înregistrării
29-01-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 03.09.2019
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
11 209
Rezultat net
+8 104
Capitaluri proprii
−11 826
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7490 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5590 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
18 017
|
18 017
|
18 017
|
18 017
|
18 017
|
18 017
|
18 017
|
18 017
|
18 017
|
29 397
|
| Active circulante |
7 405
|
10 282
|
801
|
1 608
|
1 286
|
17 120
|
16
|
116
|
116
|
116
|
116
|
116
|
116
|
116
|
116
|
12 851
|
9 301
|
| Stocuri |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
7 365
|
1 388
|
−132
|
420
|
—
|
—
|
—
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
100
|
12 834
|
8 020
|
| Casa și conturi la bănci |
40
|
8 894
|
933
|
1 188
|
1 286
|
17 120
|
16
|
16
|
16
|
16
|
16
|
16
|
16
|
16
|
16
|
17
|
1 281
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
484
|
| Datorii |
19 231
|
30 212
|
29 274
|
41 813
|
49 912
|
74 381
|
72 048
|
90 165
|
90 165
|
90 165
|
90 165
|
90 165
|
90 165
|
90 165
|
90 165
|
90 165
|
77 648
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−11 826
|
−19 930
|
−28 473
|
−40 205
|
−48 626
|
−57 261
|
−72 032
|
−72 032
|
−72 032
|
−72 032
|
−72 032
|
−72 032
|
−72 032
|
−72 032
|
−72 032
|
−59 297
|
−38 466
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
11 209
|
10 292
|
15 314
|
10 515
|
17 230
|
17 768
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
11 209
|
10 292
|
15 314
|
10 515
|
17 230
|
17 785
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
6
|
1
|
| Cheltuieli totale |
1 561
|
122
|
1 347
|
1 780
|
8 079
|
2 881
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
12 734
|
19 188
|
20 140
|
| Rezultat brut |
+9 648
|
+10 170
|
+13 967
|
+8 735
|
+9 151
|
+14 904
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−12 734
|
−19 182
|
−20 139
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+8 104
|
+8 543
|
+11 732
|
+8 420
|
+8 634
|
+14 371
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−12 734
|
−20 832
|
−21 606
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 11 209 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 8 104 lei.
-
Este M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 ianuarie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.