CUI 23136487
RAWI SRL
RAWI SRL este o firmă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 2.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
23136487
Nr. înregistrare
J38/110/2008
EUID
ROONRC.J38/110/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Vâlcea
Localitate
Râmnicu Vâlcea
Adresă
ALEEA MUZICII, NR.2, BL.RO2, AP.4
Data înregistrării
29-01-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.01.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−2 259
Capitaluri proprii
−176 737
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6311 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 681
|
268 462
|
256 842
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
0
|
—
|
1 914
|
| Active circulante |
139 789
|
139 871
|
140 881
|
139 614
|
143 038
|
148 618
|
178 513
|
78 147
|
31 354
|
34 644
|
41 838
|
44 486
|
47 357
|
52 488
|
34 972
|
46 314
|
76 433
|
| Stocuri |
24
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 820
|
19 664
|
18 780
|
15 960
|
14 083
|
14 083
|
14 083
|
17 118
|
5 962
|
7 336
|
5 698
|
| Creanțe |
139 056
|
139 110
|
139 109
|
139 332
|
139 172
|
142 961
|
164 333
|
52 202
|
1 690
|
1 465
|
1 257
|
972
|
5 152
|
18 033
|
2 585
|
5 135
|
23 826
|
| Casa și conturi la bănci |
709
|
761
|
1 772
|
282
|
3 866
|
5 657
|
11 360
|
6 281
|
10 884
|
17 219
|
26 498
|
29 431
|
28 122
|
17 337
|
26 425
|
33 843
|
46 909
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Datorii |
316 526
|
314 349
|
315 351
|
313 985
|
308 759
|
310 734
|
552 123
|
318 094
|
2 167
|
2 519
|
6 403
|
6 303
|
6 303
|
11 653
|
5 068
|
4 623
|
1 199
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−176 737
|
−174 478
|
−174 470
|
−174 371
|
−165 721
|
−160 435
|
−105 148
|
16 895
|
29 187
|
32 125
|
35 435
|
38 183
|
41 054
|
40 835
|
29 904
|
41 691
|
77 148
|
| Capital subscris vărsat |
1 020
|
1 020
|
1 020
|
1 020
|
1 020
|
1 020
|
1 020
|
1 020
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
2 340
|
1 340
|
—
|
—
|
16 134
|
2 437
|
—
|
—
|
—
|
0
|
18 337
|
34 125
|
14 140
|
32 000
|
74 566
|
| Venituri totale |
0
|
857
|
2 735
|
3 213
|
0
|
236 727
|
346 161
|
3 873
|
0
|
0
|
0
|
0
|
18 351
|
34 146
|
14 181
|
32 032
|
74 695
|
| Cheltuieli totale |
2 259
|
865
|
2 834
|
11 767
|
24 800
|
289 858
|
464 011
|
16 127
|
2 938
|
3 310
|
2 748
|
2 871
|
17 582
|
21 133
|
5 532
|
15 650
|
37 102
|
| Rezultat brut |
−2 259
|
−8
|
−99
|
−8 554
|
−24 800
|
−53 131
|
−117 850
|
−12 254
|
−2 938
|
−3 310
|
−2 748
|
−2 871
|
+769
|
+13 013
|
+8 649
|
+16 382
|
+37 593
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−2 259
|
−8
|
−99
|
−8 650
|
−24 800
|
−55 287
|
−121 539
|
−12 312
|
−2 938
|
−3 310
|
−2 748
|
−2 871
|
+219
|
+10 931
|
+7 262
|
+11 678
|
+31 135
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
1
|
1
|
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este RAWI SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, RAWI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RAWI SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe.
-
Când a fost înființată RAWI SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 ianuarie 2008.
-
Unde are sediul RAWI SRL?
-
Sediul firmei RAWI SRL (CUI 23136487) este în ALEEA MUZICII, NR.2, BL.RO2, AP.4, Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RAWI SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RAWI SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.