CUI 23240126
SECURE SOFT S.R.L.
SECURE SOFT S.R.L. este o firmă din Piatra Neamţ, județul Neamț, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 375.8 mii lei (+6.0% față de 2024), un profit net de 242.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
23240126
Nr. înregistrare
J27/224/2008
EUID
ROONRC.J27/224/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Piatra Neamţ
Adresă
STR. VASILE CONTA, NR.4, BL.O8, SC.B, ET.1, AP.20
Data înregistrării
12-02-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.02.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-09-2017
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
375 832
Rezultat net
+242 720
Capitaluri proprii
269 324
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5829 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 933
|
3 933
|
3 933
|
3 933
|
12 007
|
12 007
|
0
|
401
|
966
|
| Active circulante |
317 008
|
277 726
|
248 802
|
134 294
|
18 486
|
165 439
|
112 910
|
161 870
|
299 523
|
398 994
|
238 335
|
198 141
|
91 263
|
51 628
|
36 126
|
42 582
|
25 814
|
| Creanțe |
268 864
|
247 037
|
226 829
|
123 263
|
10 792
|
154 006
|
104 220
|
134 927
|
318
|
65 768
|
108 980
|
101 238
|
37 277
|
22 274
|
12 428
|
17 719
|
1 891
|
| Casa și conturi la bănci |
48 144
|
30 689
|
21 973
|
11 031
|
7 694
|
11 433
|
8 690
|
26 943
|
299 205
|
333 226
|
129 355
|
96 903
|
53 986
|
29 354
|
23 698
|
24 863
|
23 923
|
| Datorii |
47 684
|
31 535
|
33 855
|
11 362
|
16 309
|
1 270
|
8 337
|
691
|
1 494
|
1 175
|
0
|
545
|
148
|
0
|
3 936
|
10 930
|
3 149
|
| Capitaluri proprii |
269 324
|
246 191
|
214 947
|
122 932
|
2 177
|
164 169
|
104 573
|
161 179
|
301 962
|
401 752
|
242 268
|
201 529
|
103 122
|
63 635
|
32 190
|
32 053
|
23 631
|
| Capital subscris vărsat |
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
375 832
|
354 404
|
376 868
|
199 300
|
191 359
|
157 833
|
117 009
|
238 303
|
366 954
|
214 110
|
166 750
|
132 732
|
70 666
|
58 315
|
7 618
|
19 020
|
18 492
|
| Venituri totale |
376 287
|
354 407
|
376 860
|
199 657
|
191 492
|
157 926
|
117 030
|
238 541
|
367 239
|
214 113
|
166 750
|
132 732
|
70 666
|
58 315
|
7 618
|
19 020
|
18 492
|
| Cheltuieli totale |
123 972
|
128 004
|
179 151
|
74 256
|
74 823
|
93 594
|
40 125
|
73 207
|
57 268
|
48 207
|
42 660
|
30 343
|
28 447
|
20 050
|
7 268
|
7 857
|
4 875
|
| Rezultat brut |
+252 315
|
+226 403
|
+197 709
|
+125 401
|
+116 669
|
+64 332
|
+76 905
|
+165 334
|
+309 971
|
+165 906
|
+124 090
|
+102 389
|
+42 219
|
+38 265
|
+350
|
+11 163
|
+13 617
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+242 720
|
+215 984
|
+194 016
|
+120 755
|
+110 927
|
+59 596
|
+73 395
|
+158 179
|
+298 962
|
+159 483
|
+119 008
|
+98 407
|
+39 487
|
+31 445
|
+136
|
+8 423
|
+11 713
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SECURE SOFT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 375 832 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 242 720 lei.
-
Este SECURE SOFT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, SECURE SOFT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2017.
-
Ce cod CAEN principal are SECURE SOFT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată SECURE SOFT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 februarie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SECURE SOFT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SECURE SOFT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.