CUI 23317025
EFIMERIS SERVICES SRL
EFIMERIS SERVICES SRL este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 674 lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
23317025
Nr. înregistrare
J13/566/2008
EUID
ROONRC.J13/566/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
STR. ION ROATĂ, NR.3, ET.2
Data înregistrării
20-02-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.02.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
lichidator judiciar
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5210 - Depozitări
-
5813 - Activităţi de editare a ziarelor
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−674
Capitaluri proprii
−6 631 047
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4690 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
0
|
603
|
1 776
|
2 948
|
4 121
|
0
|
17 152
|
20 222
|
27 690
|
24 197
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 588
|
| Active circulante |
17 689 961
|
17 689 960
|
17 689 960
|
17 689 960
|
17 689 465
|
17 707 354
|
18 429 438
|
18 046 720
|
18 042 134
|
18 311 070
|
18 947 562
|
18 648 830
|
71 585
|
73 232
|
7 321
|
5 650
|
1 909
|
| Stocuri |
244
|
244
|
244
|
244
|
244
|
244
|
460 614
|
68 471
|
17 411
|
199 210
|
556 703
|
612 839
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
17 648 153
|
17 648 153
|
17 648 153
|
17 648 153
|
17 647 269
|
17 699 685
|
17 936 851
|
17 807 924
|
17 964 507
|
18 093 933
|
18 373 835
|
18 019 000
|
70 287
|
73 207
|
6 609
|
5 169
|
957
|
| Casa și conturi la bănci |
41 564
|
41 563
|
41 563
|
41 563
|
41 952
|
7 425
|
31 973
|
170 325
|
60 216
|
17 927
|
17 024
|
16 991
|
1 298
|
25
|
712
|
481
|
952
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
4 881
|
2 147
|
6 270
|
3 938
|
4 386
|
1 876
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
24 321 008
|
24 320 333
|
24 317 714
|
24 453 688
|
24 470 592
|
24 000 763
|
23 478 453
|
21 994 671
|
20 867 862
|
19 778 306
|
19 759 464
|
18 893 487
|
127 479
|
133 795
|
60 430
|
52 640
|
48 669
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 600
|
2 600
|
2 600
|
3 600
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−6 631 047
|
−6 630 373
|
−6 627 754
|
−6 763 125
|
−6 779 351
|
−6 290 461
|
−5 040 013
|
−3 948 404
|
−2 804 906
|
−1 445 676
|
−783 426
|
−218 584
|
−55 894
|
−60 563
|
−53 109
|
−46 990
|
−43 172
|
| Capital subscris vărsat |
325 710
|
325 710
|
325 710
|
325 710
|
325 710
|
325 710
|
325 710
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
26 934
|
3 277 246
|
27 418 654
|
28 466 212
|
23 601 463
|
22 648 143
|
25 630 434
|
25 473 539
|
18 000
|
0
|
0
|
25 000
|
—
|
| Venituri totale |
1
|
22 809
|
210 248
|
0
|
47 681
|
3 336 791
|
28 360 598
|
29 188 137
|
23 892 303
|
22 872 013
|
25 877 288
|
25 603 233
|
18 000
|
0
|
0
|
28 738
|
1
|
| Cheltuieli totale |
675
|
25 428
|
74 878
|
—
|
536 100
|
4 587 238
|
29 777 894
|
30 330 336
|
25 245 879
|
23 280 280
|
26 434 267
|
25 765 933
|
13 331
|
7 454
|
6 119
|
30 906
|
41 335
|
| Rezultat brut |
−674
|
−2 619
|
+135 370
|
0
|
−488 419
|
−1 250 447
|
−1 417 296
|
−1 142 199
|
−1 353 576
|
−408 267
|
−556 979
|
−162 700
|
+4 669
|
−7 454
|
−6 119
|
−2 168
|
−41 334
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−2 619
|
+135 370
|
0
|
−488 419
|
−1 250 447
|
−1 417 296
|
−1 142 199
|
−1 353 576
|
−408 267
|
−556 979
|
−162 700
|
+4 669
|
−7 454
|
−6 119
|
−3 818
|
−42 801
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
32
|
65
|
74
|
60
|
40
|
45
|
44
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EFIMERIS SERVICES SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 674 lei.
-
Este EFIMERIS SERVICES SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, EFIMERIS SERVICES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are EFIMERIS SERVICES SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat.
-
Când a fost înființată EFIMERIS SERVICES SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EFIMERIS SERVICES SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EFIMERIS SERVICES SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.