CUI 23438043
NA -TY CONSTRUCT SRL
NA -TY CONSTRUCT SRL este o firmă din Şotânga, județul Dâmbovița, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4673 - Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
23438043
Nr. înregistrare
J15/303/2008
EUID
ROONRC.J15/303/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Dâmbovița
Localitate
Şotânga
Adresă
Cal. Pucioasei, Nr. 119, C.P. 137430
Data înregistrării
06-03-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.03.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 20-03-2026
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−55 993
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4673 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
14 535
|
17 742
|
24 842
|
31 873
|
—
|
—
|
| Active circulante |
18 556
|
18 556
|
18 763
|
19 763
|
19 402
|
24 176
|
22 770
|
22 249
|
23 364
|
23 244
|
29 719
|
16 893
|
22 080
|
16 494
|
30 096
|
142 584
|
| Stocuri |
12 255
|
12 255
|
12 255
|
12 255
|
12 255
|
12 255
|
12 255
|
12 667
|
12 667
|
12 667
|
16 437
|
2 328
|
6 280
|
—
|
—
|
11 152
|
| Creanțe |
6 219
|
6 219
|
6 426
|
6 426
|
6 865
|
8 340
|
10 515
|
9 559
|
10 473
|
10 473
|
11 252
|
8 846
|
8 807
|
16 451
|
29 881
|
129 627
|
| Casa și conturi la bănci |
82
|
82
|
82
|
1 082
|
282
|
3 581
|
—
|
23
|
224
|
104
|
2 030
|
5 719
|
6 993
|
43
|
215
|
1 805
|
| Datorii |
74 549
|
74 549
|
74 756
|
72 345
|
71 349
|
75 962
|
74 695
|
73 617
|
75 593
|
73 727
|
78 487
|
67 879
|
76 174
|
60 998
|
40 315
|
145 436
|
| Capitaluri proprii |
−55 993
|
−55 993
|
−55 993
|
−52 582
|
−51 947
|
−51 786
|
−51 925
|
−51 368
|
−52 229
|
−50 483
|
−34 233
|
−33 244
|
−29 252
|
−12 631
|
−10 219
|
−2 852
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
2 261
|
3 025
|
3 025
|
3 025
|
3 600
|
1 250
|
1 089
|
55 083
|
68 156
|
23 999
|
0
|
12 015
|
60 104
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
2 461
|
3 025
|
3 025
|
3 025
|
3 600
|
1 250
|
1 089
|
55 083
|
68 157
|
23 999
|
0
|
12 015
|
60 105
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
3 411
|
3 027
|
3 094
|
2 794
|
3 490
|
2 739
|
2 958
|
17 306
|
54 420
|
70 146
|
40 620
|
2 412
|
16 157
|
62 296
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
−3 411
|
−566
|
−69
|
+231
|
−465
|
+861
|
−1 708
|
−16 217
|
+663
|
−1 989
|
−16 621
|
−2 412
|
−4 142
|
−2 191
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
−3 411
|
−635
|
−161
|
+139
|
−557
|
+861
|
−1 746
|
−16 250
|
−989
|
−3 992
|
−16 621
|
−2 412
|
−7 367
|
−5 058
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NA -TY CONSTRUCT SRL în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este NA -TY CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, NA -TY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are NA -TY CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4673 - Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete.
-
Când a fost înființată NA -TY CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NA -TY CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NA -TY CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.