CUI 23478609
DOREM AGRO SRL
DOREM AGRO SRL este o firmă din Beznea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.6 mii lei (−94.5% față de 2024) și o pierdere netă de 33.4 mii lei.
Date de identificare
CUI
23478609
Nr. înregistrare
J2008000681054
EUID
ROONRC.J2008000681054
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Beznea
Adresă
BEZNEA, Nr. 337, C.P. 417081
Data înregistrării
11-03-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 07.05.2012
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcții
-
2366 - Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
5530 - Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
-
5611 - Restaurante
-
5612 - Activități ale unităților mobile de alimentație
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
15 602
Rezultat net
−33 386
Capitaluri proprii
−4 379
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
31 938
|
42 195
|
44 900
|
43 083
|
50 083
|
—
|
—
|
—
|
1 671
|
1 855
|
2 130
|
2 405
|
2 680
|
1 671
|
| Active circulante |
27 366
|
101 195
|
116 531
|
80 539
|
19 556
|
98 029
|
1 779
|
6 035
|
5 074
|
8 249
|
7 581
|
5 646
|
20 318
|
13 650
|
| Stocuri |
36 319
|
30 179
|
17 001
|
3 441
|
4 273
|
3 783
|
3 963
|
3 500
|
4 170
|
6 737
|
5 861
|
4 772
|
14 657
|
9 840
|
| Creanțe |
12 429
|
56 670
|
52 061
|
5 519
|
380
|
308
|
308
|
903
|
888
|
669
|
669
|
699
|
3 865
|
2 791
|
| Casa și conturi la bănci |
−21 382
|
14 346
|
47 469
|
71 579
|
14 903
|
93 938
|
−2 492
|
1 632
|
16
|
843
|
1 051
|
175
|
1 796
|
1 019
|
| Datorii |
63 683
|
66 712
|
95 341
|
9 189
|
21 154
|
107 259
|
156 274
|
140 286
|
83 892
|
84 403
|
57 653
|
45 701
|
41 692
|
18 995
|
| Capitaluri proprii |
−4 379
|
76 678
|
66 090
|
114 433
|
48 485
|
−9 230
|
−154 495
|
−134 251
|
−77 147
|
−74 299
|
−47 942
|
−37 650
|
−18 694
|
−3 674
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
15 602
|
283 956
|
328 949
|
265 310
|
221 428
|
287 254
|
24 726
|
14 015
|
25 137
|
6 447
|
11 243
|
28 709
|
26 786
|
10 784
|
| Venituri totale |
15 602
|
283 956
|
328 949
|
266 793
|
225 153
|
287 254
|
24 726
|
14 015
|
25 138
|
6 447
|
11 243
|
28 709
|
26 786
|
11 301
|
| Cheltuieli totale |
48 988
|
238 808
|
257 079
|
198 071
|
165 172
|
139 138
|
44 706
|
70 979
|
27 744
|
32 672
|
21 200
|
46 803
|
41 037
|
15 175
|
| Rezultat brut |
−33 386
|
+45 148
|
+71 870
|
+68 722
|
+59 981
|
+148 116
|
−19 980
|
−56 964
|
−2 606
|
−26 225
|
−9 957
|
−18 094
|
−14 251
|
−3 874
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−33 386
|
+38 589
|
+65 889
|
+65 948
|
+57 715
|
+145 265
|
−20 244
|
−57 104
|
−2 848
|
−26 357
|
−10 293
|
−18 955
|
−15 020
|
−3 874
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
3
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DOREM AGRO SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 15 602 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 33 386 lei.
-
Este DOREM AGRO SRL plătitoare de TVA?
-
Da, DOREM AGRO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are DOREM AGRO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
-
Când a fost înființată DOREM AGRO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 martie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DOREM AGRO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DOREM AGRO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.