CUI 23530456

EDORAS SRL

EDORAS SRL este o firmă din Galaţi, județul Galați, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7430 - Activităţi de traducere scrisă şi orală (interpreţi). Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 225.7 mii lei (−1.9% față de 2024), un profit net de 4.5 mii lei și 2 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

23530456

Nr. înregistrare

J17/590/2008

EUID

ROONRC.J17/590/2008

Formă juridică

SRL

Județ

Galați

Localitate

Galaţi

Adresă

STR. PORTULUI, NR.39, BL.BRATEŞ1, SC.3, ET.1, AP.42

Data înregistrării

18-03-2008

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 18.03.2008

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7312 - Servicii de reprezentare media

  • 8211 - Activităţi combinate de secretariat

  • 8219 - Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat

  • 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

  • 8560 - Activităţi de servicii suport pentru învăţământ

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−1.9%

225 680

Rezultat net

−88.4%

+4 533

Capitaluri proprii

−80.2%

9 594

Număr mediu de salariați

+100.0%

2

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut EDORAS SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 225 680 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 4 533 lei.

Este EDORAS SRL plătitoare de TVA?

Nu, EDORAS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are EDORAS SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7430 - Activităţi de traducere scrisă şi orală (interpreţi).

Când a fost înființată EDORAS SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 martie 2008.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către EDORAS SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește EDORAS SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit