CUI 23550348
CONSTRUCT DPAC S.R.L.
CONSTRUCT DPAC S.R.L. este o firmă din Valea Arini, județul Neamț, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
23550348
Nr. înregistrare
J27/459/2008
EUID
ROONRC.J27/459/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Valea Arini
Adresă
, Nr. , C.P. 617027
Data înregistrării
20-03-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 20.03.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 04-04-2018
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2019
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
47 619
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active circulante |
47 619
|
47 619
|
47 619
|
47 619
|
50 509
|
30 767
|
28 108
|
31 418
|
40 064
|
125 089
|
315 032
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
22 152
|
19 288
|
19 288
|
19 288
|
53 029
|
42 081
|
| Creanțe |
47 619
|
47 619
|
47 619
|
47 619
|
50 471
|
4 338
|
8 820
|
12 130
|
19 846
|
70 625
|
247 491
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
—
|
—
|
38
|
4 277
|
—
|
—
|
930
|
1 435
|
25 460
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
0
|
2 890
|
588
|
196
|
9 849
|
17 294
|
103 295
|
303 548
|
| Capitaluri proprii |
47 619
|
47 619
|
47 619
|
47 619
|
47 619
|
30 179
|
27 912
|
21 569
|
22 770
|
21 794
|
11 484
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
96 337
|
13 045
|
6 539
|
0
|
41 744
|
148 970
|
333 686
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
96 337
|
13 045
|
6 539
|
0
|
41 744
|
149 349
|
333 686
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
76 008
|
10 386
|
—
|
1 202
|
40 971
|
134 164
|
322 383
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
+20 329
|
+2 659
|
+6 539
|
−1 202
|
+773
|
+15 185
|
+11 303
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
+17 439
|
+2 268
|
+6 343
|
−1 202
|
+605
|
+10 310
|
+9 532
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
5
|
5
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUCT DPAC S.R.L. în 2019?
-
Bilanțul pe 2019 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este CONSTRUCT DPAC S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CONSTRUCT DPAC S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CONSTRUCT DPAC S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CONSTRUCT DPAC S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 martie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONSTRUCT DPAC S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONSTRUCT DPAC S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.