CUI 23582064
E EVENTS S.R.L.
E EVENTS S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare. Firma este plătitoare de TVA din 2012 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat un profit net de 75.2 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
23582064
Nr. înregistrare
J2018015409408
EUID
ROONRC.J2018015409408
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR BARBU LĂUTARU, NR.2, CAMERA 1, SC.1, ET.4, AP.19
Data înregistrării
25-03-2008
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 24.02.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 11-12-2012
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3511 - Producţia de energie electrică din resurse neregenerabile
-
3512 - Producţia de energie electrică din resurse regenerabile
-
3513 - Transportul energiei electrice
-
3514 - Distribuţia energiei electrice
-
3515 - Comercializarea energiei electrice
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5530 - Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
5611 - Restaurante
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
+75 219
Capitaluri proprii
2 231 800
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5510 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4759 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 878 922
|
1 900 300
|
1 507 346
|
1 427 346
|
1 219 248
|
1 618 822
|
1 616 220
|
1 641 822
|
1 548 908
|
1 560 903
|
1 589 574
|
1 627 803
|
1 582 105
|
1 096 355
|
| Active circulante |
1 070 901
|
825 283
|
1 207 766
|
1 166 477
|
1 394 813
|
1 247 732
|
1 210 443
|
571 851
|
240 180
|
423 227
|
692 793
|
840 813
|
729 196
|
435 858
|
| Stocuri |
136 199
|
125 174
|
125 174
|
125 174
|
121 447
|
106 590
|
106 590
|
74 686
|
69 503
|
175 884
|
219 932
|
361 258
|
491 820
|
431 859
|
| Creanțe |
749 089
|
437 798
|
916 810
|
843 681
|
912 776
|
752 773
|
748 158
|
464 372
|
88 863
|
117 060
|
155 218
|
377 558
|
183 149
|
1 451
|
| Casa și conturi la bănci |
185 613
|
262 311
|
165 782
|
197 622
|
360 590
|
388 369
|
355 695
|
32 793
|
81 814
|
130 283
|
317 643
|
101 997
|
54 227
|
2 548
|
| Datorii |
718 023
|
569 000
|
613 138
|
709 031
|
737 180
|
1 169 931
|
1 190 352
|
1 321 367
|
905 739
|
1 399 001
|
1 788 703
|
2 004 271
|
1 924 178
|
1 166 704
|
| Capitaluri proprii |
2 231 800
|
2 156 583
|
2 101 974
|
1 884 792
|
1 876 881
|
1 696 623
|
1 636 311
|
892 306
|
883 349
|
585 129
|
493 664
|
464 345
|
387 123
|
365 509
|
| Capital subscris vărsat |
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
313 500
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
214 495
|
406 960
|
338 744
|
426 944
|
308 145
|
748 984
|
558 239
|
623 808
|
650 231
|
575 221
|
536 928
|
465 642
|
3 894
|
| Venituri totale |
75 219
|
333 461
|
456 960
|
338 744
|
440 101
|
341 506
|
1 400 366
|
604 194
|
631 212
|
658 100
|
604 165
|
537 023
|
466 489
|
3 894
|
| Cheltuieli totale |
—
|
269 447
|
227 297
|
327 464
|
253 055
|
277 777
|
708 114
|
590 365
|
457 756
|
550 240
|
569 402
|
490 038
|
441 001
|
316
|
| Rezultat brut |
+75 219
|
+64 014
|
+229 663
|
+11 280
|
+187 046
|
+63 729
|
+692 252
|
+13 829
|
+173 456
|
+107 860
|
+34 763
|
+46 985
|
+25 488
|
+3 578
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+75 219
|
+56 889
|
+225 094
|
+7 912
|
+180 257
|
+60 313
|
+678 444
|
+11 256
|
+168 190
|
+91 465
|
+29 319
|
+39 922
|
+21 614
|
+3 035
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
1
|
2
|
1
|
2
|
3
|
4
|
4
|
2
|
2
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este E EVENTS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, E EVENTS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 11 decembrie 2012.
-
Ce cod CAEN principal are E EVENTS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare.
-
Când a fost înființată E EVENTS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 octombrie 2018.
-
Unde are sediul E EVENTS S.R.L.?
-
Sediul firmei E EVENTS S.R.L. (CUI 23582064) este în STR BARBU LĂUTARU, NR.2, CAMERA 1, SC.1, ET.4, AP.19, Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către E EVENTS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește E EVENTS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.