CUI 2360812
COMPAC SA
COMPAC SA este o firmă din Tulcea, județul Tulcea, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 1910 - Fabricarea produselor de cocserie. Firma este plătitoare de TVA din 1993, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o pierdere netă de 37.7 mii lei.
Date de identificare
CUI
2360812
EUID
ROONRC.J36/273/1991
Formă juridică
SA
Județ
Tulcea
Localitate
Tulcea
Adresă
STR. PORTULUI, NR.58
Data înregistrării
02-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.12.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
1910 - Fabricarea produselor de cocserieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−37 733
Capitaluri proprii
630 065
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4642 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4624 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4624 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4624 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
746 727
|
766 561
|
788 013
|
84 282
|
84 282
|
84 282
|
84 282
|
84 282
|
84 282
|
84 282
|
142 153
|
163 582
|
164 570
|
171 713
|
171 713
|
65 549
|
65 549
|
| Active circulante |
40 434
|
37 687
|
41 339
|
16 964
|
23 245
|
19 840
|
19 570
|
13 363
|
12 308
|
11 863
|
11 116
|
8 727
|
18 657
|
44 250
|
44 385
|
42 721
|
48 725
|
| Creanțe |
40 418
|
37 654
|
37 743
|
16 969
|
22 789
|
18 931
|
19 145
|
13 321
|
12 165
|
11 569
|
11 013
|
1 749
|
7 666
|
—
|
701
|
3 178
|
1 424
|
| Casa și conturi la bănci |
16
|
33
|
3 596
|
−5
|
456
|
909
|
425
|
42
|
143
|
294
|
103
|
6 978
|
10 991
|
44 250
|
43 684
|
39 543
|
47 301
|
| Datorii |
157 096
|
136 450
|
132 513
|
116 595
|
128 930
|
107 118
|
91 772
|
62 456
|
50 217
|
44 548
|
31 887
|
29 893
|
31 366
|
64 466
|
73 965
|
75 583
|
72 633
|
| Capitaluri proprii |
630 065
|
667 798
|
696 839
|
−15 349
|
−21 403
|
−2 996
|
12 080
|
35 189
|
46 373
|
51 597
|
121 382
|
142 416
|
151 861
|
151 497
|
142 133
|
32 687
|
41 641
|
| Capital subscris vărsat |
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
93 238
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
17 662
|
38 553
|
16 184
|
16 361
|
10 886
|
2 000
|
3 562
|
4 702
|
4 167
|
14 375
|
4 450
|
38 421
|
23 035
|
22 615
|
24 369
|
14 036
|
| Venituri totale |
0
|
17 662
|
38 553
|
16 184
|
16 361
|
10 886
|
2 000
|
3 562
|
4 702
|
4 320
|
14 375
|
4 450
|
38 421
|
23 035
|
22 615
|
24 369
|
176 034
|
| Cheltuieli totale |
37 733
|
46 703
|
49 909
|
9 644
|
34 277
|
25 635
|
25 049
|
14 639
|
9 785
|
73 976
|
34 978
|
25 173
|
36 739
|
13 671
|
29 329
|
30 098
|
137 833
|
| Rezultat brut |
−37 733
|
−29 041
|
−11 356
|
+6 540
|
−17 916
|
−14 749
|
−23 049
|
−11 077
|
−5 083
|
−69 656
|
−20 603
|
−20 723
|
+1 682
|
+9 364
|
−6 714
|
−5 729
|
+38 201
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−37 733
|
−29 041
|
−11 356
|
+6 054
|
−18 407
|
−15 076
|
−23 109
|
−11 184
|
−5 224
|
−69 786
|
−21 034
|
−20 857
|
+363
|
+9 364
|
−6 714
|
−8 954
|
+32 089
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este COMPAC SA plătitoare de TVA?
-
Da, COMPAC SA este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are COMPAC SA?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 1910 - Fabricarea produselor de cocserie.
-
Când a fost înființată COMPAC SA?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 iunie 1991.
-
Unde are sediul COMPAC SA?
-
Sediul firmei COMPAC SA (CUI 2360812) este în STR. PORTULUI, NR.58, Tulcea, județul Tulcea.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către COMPAC SA în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMPAC SA?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.