CUI 23616310
PAUMAR S.R.L.
PAUMAR S.R.L. este o firmă din Satu Barba, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2018 a raportat un profit net de 8.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
23616310
Nr. înregistrare
J05/911/2008
EUID
ROONRC.J05/911/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Satu Barba
Adresă
NR.105
Data înregistrării
31-03-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.03.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 27-05-2024
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuriCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2018
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
+8 110
Capitaluri proprii
−30 353
Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 500
|
10 000
|
17 500
|
| Active circulante |
15 024
|
6 662
|
6 662
|
7 862
|
12 141
|
16 617
|
20 150
|
6 169
|
6 721
|
29 506
|
| Stocuri |
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
1 471
|
1 757
|
1 504
|
—
|
—
|
| Creanțe |
14 188
|
5 826
|
5 826
|
5 826
|
11 694
|
5 826
|
8 821
|
4 279
|
2 975
|
29 500
|
| Casa și conturi la bănci |
616
|
616
|
616
|
1 816
|
227
|
9 320
|
9 572
|
386
|
3 746
|
6
|
| Datorii |
45 377
|
45 125
|
45 125
|
43 956
|
46 547
|
45 538
|
45 952
|
31 383
|
35 048
|
59 380
|
| Capitaluri proprii |
−30 353
|
−38 463
|
−38 463
|
−36 094
|
−34 406
|
−28 921
|
−25 802
|
−22 714
|
−18 327
|
−12 374
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
4 732
|
4 829
|
35 374
|
15 550
|
5 263
|
34 870
|
| Venituri totale |
8 361
|
0
|
0
|
0
|
4 732
|
4 829
|
35 375
|
15 550
|
19 753
|
34 871
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
2 369
|
1 688
|
10 075
|
7 802
|
37 402
|
19 471
|
24 056
|
44 477
|
| Rezultat brut |
+8 361
|
0
|
−2 369
|
−1 688
|
−5 343
|
−2 973
|
−2 027
|
−3 921
|
−4 303
|
−9 606
|
| Rezultat net |
+8 110
|
0
|
−2 369
|
−1 688
|
−5 485
|
−3 119
|
−3 088
|
−4 388
|
−5 953
|
−11 752
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este PAUMAR S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, PAUMAR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are PAUMAR S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.
-
Când a fost înființată PAUMAR S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2008.
-
Unde are sediul PAUMAR S.R.L.?
-
Sediul firmei PAUMAR S.R.L. (CUI 23616310) este în NR.105, Satu Barba, județul Bihor.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2018 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PAUMAR S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PAUMAR S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.