CUI 23644191
VECTOR ACTIV SRL
VECTOR ACTIV SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 65.7 mii lei (−99.4% față de 2024), o pierdere netă de 20 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
23644191
Nr. înregistrare
J2008001481121
EUID
ROONRC.J12/1481/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.121, SPAȚIU COMERCIAL U17, ET.PARTER
Data înregistrării
03-04-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.04.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 28-01-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliarăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
65 671
Rezultat net
−20 026
Capitaluri proprii
2 159 991
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4110 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
1 856 253
|
731 938
|
4 162 633
|
2 321 476
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
2 223 228
|
| Active circulante |
3 135 989
|
4 368 943
|
180 506
|
55 257
|
35 284
|
218
|
673
|
207
|
5 539
|
6 788
|
7 202
|
7 616
|
7 616
|
7 616
|
7 616
|
8 247
|
33 044
|
| Stocuri |
556 966
|
556 966
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
2 578 803
|
3 610 963
|
180 400
|
54 485
|
35 000
|
—
|
—
|
—
|
5 366
|
5 366
|
5 366
|
5 366
|
5 366
|
5 366
|
5 366
|
5 365
|
5 365
|
| Casa și conturi la bănci |
220
|
201 014
|
106
|
772
|
284
|
218
|
673
|
207
|
173
|
1 422
|
1 836
|
2 250
|
2 250
|
2 250
|
2 250
|
2 882
|
27 679
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
2 832 251
|
2 909 855
|
4 656 223
|
2 692 367
|
2 582 548
|
2 556 640
|
2 537 676
|
2 435 808
|
2 438 822
|
2 436 323
|
2 436 323
|
2 436 323
|
2 436 324
|
2 436 324
|
2 436 324
|
2 436 323
|
2 454 032
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
2 159 991
|
2 191 026
|
−313 084
|
−315 634
|
−324 036
|
−333 194
|
−313 775
|
−212 373
|
−210 055
|
−206 307
|
−205 893
|
−205 479
|
−205 480
|
−205 480
|
−205 480
|
−204 848
|
−197 760
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
65 671
|
10 335 044
|
15 037
|
25 000
|
35 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
65 673
|
3 588 491
|
15 037
|
25 004
|
35 000
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
147
|
15
|
| Cheltuieli totale |
85 699
|
620 507
|
12 001
|
15 851
|
24 793
|
19 419
|
9 567
|
2 317
|
3 748
|
414
|
414
|
—
|
—
|
—
|
631
|
5 586
|
149 050
|
| Rezultat brut |
−20 026
|
+2 967 984
|
+3 036
|
+9 153
|
+10 207
|
−19 419
|
−9 567
|
−2 317
|
−3 748
|
−414
|
−414
|
0
|
0
|
0
|
−631
|
−5 439
|
−149 035
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−20 026
|
+2 504 111
|
+2 550
|
+8 403
|
+9 157
|
−19 419
|
−9 567
|
−2 317
|
−3 748
|
−414
|
−414
|
0
|
0
|
0
|
−631
|
−7 089
|
−150 502
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut VECTOR ACTIV SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 65 671 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 20 026 lei.
-
Este VECTOR ACTIV SRL plătitoare de TVA?
-
Da, VECTOR ACTIV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 ianuarie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are VECTOR ACTIV SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară.
-
Când a fost înființată VECTOR ACTIV SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 aprilie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către VECTOR ACTIV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VECTOR ACTIV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.