CUI 23670042
GOIAN CONSTRUCT SRL
GOIAN CONSTRUCT SRL este o firmă din Toc, județul Arad, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 655 lei.
Date de identificare
CUI
23670042
Nr. înregistrare
J02/664/2008
EUID
ROONRC.J02/664/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Arad
Localitate
Toc
Adresă
, Nr. 125, C.P. 317277
Data înregistrării
08-04-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 08.08.2014
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−655
Capitaluri proprii
−692
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
47
|
187
|
| Active circulante |
18
|
13
|
14 546
|
266
|
266
|
266
|
266
|
10 266
|
10 366
|
10 592
|
13 167
|
67 273
|
8 755
|
8 755
|
8 755
|
8 755
|
8 890
|
| Creanțe |
—
|
—
|
7 693
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 862
|
8 888
|
8 888
|
8 888
|
8 888
|
8 888
|
| Casa și conturi la bănci |
18
|
13
|
6 853
|
266
|
266
|
266
|
266
|
10 266
|
10 366
|
10 592
|
13 167
|
58 411
|
−133
|
−133
|
−133
|
−133
|
2
|
| Datorii |
710
|
50
|
14 252
|
0
|
0
|
0
|
0
|
10 000
|
0
|
0
|
2 330
|
49 076
|
14 320
|
14 320
|
14 320
|
14 320
|
14 431
|
| Capitaluri proprii |
−692
|
−37
|
294
|
266
|
266
|
266
|
266
|
266
|
10 366
|
10 592
|
10 837
|
18 197
|
−5 565
|
−5 565
|
−5 565
|
−5 518
|
−5 354
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
57 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
52 451
|
125 073
|
0
|
0
|
0
|
—
|
17 781
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
57 000
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
52 451
|
125 074
|
0
|
0
|
0
|
—
|
17 781
|
| Cheltuieli totale |
655
|
331
|
42 820
|
—
|
—
|
—
|
—
|
100
|
227
|
245
|
58 237
|
65 560
|
0
|
0
|
47
|
164
|
20 785
|
| Rezultat brut |
−655
|
−331
|
+14 180
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−100
|
−227
|
−245
|
−5 786
|
+59 514
|
0
|
0
|
−47
|
−164
|
−3 004
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−331
|
+11 928
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−100
|
−227
|
−245
|
−7 360
|
+55 762
|
0
|
0
|
−47
|
−164
|
−3 740
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este GOIAN CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, GOIAN CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are GOIAN CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată GOIAN CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 aprilie 2008.
-
Unde are sediul GOIAN CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei GOIAN CONSTRUCT SRL (CUI 23670042) este în , Nr. 125, C.P. 317277, Toc, județul Arad.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către GOIAN CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește GOIAN CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.