CUI 23685132
CHINDEA CONSTRUCT SRL
CHINDEA CONSTRUCT SRL este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2019 a raportat un profit net de 0 lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
23685132
Nr. înregistrare
J2008001633120
EUID
ROONRC.J2008001633120
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.18
Data înregistrării
09-04-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.04.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2019
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
72 044
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||
| Active circulante |
80 663
|
80 662
|
80 662
|
80 662
|
78 700
|
73 100
|
17 736
|
10 877
|
3 181
|
5 818
|
| Creanțe |
60 983
|
60 982
|
60 982
|
60 982
|
53 065
|
68 565
|
13 465
|
9 365
|
2 500
|
2 500
|
| Casa și conturi la bănci |
19 680
|
19 680
|
19 680
|
19 680
|
25 635
|
4 535
|
4 271
|
1 512
|
681
|
3 318
|
| Datorii |
8 619
|
8 618
|
8 246
|
7 172
|
11 912
|
10 183
|
6 959
|
5 308
|
3 662
|
2 236
|
| Capitaluri proprii |
72 044
|
72 044
|
72 416
|
73 490
|
66 788
|
62 917
|
10 777
|
5 569
|
−481
|
3 582
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
5 600
|
56 140
|
8 400
|
9 365
|
—
|
6 340
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
5 600
|
56 140
|
8 400
|
9 365
|
—
|
6 340
|
| Cheltuieli totale |
—
|
372
|
1 074
|
492
|
1 561
|
2 317
|
2 940
|
1 995
|
2 413
|
2 980
|
| Rezultat brut |
0
|
−372
|
−1 074
|
−492
|
+4 039
|
+53 823
|
+5 460
|
+7 370
|
−2 413
|
+3 360
|
| Rezultat net |
Față de 2018
|
−372
|
−1 074
|
−492
|
+3 871
|
+52 139
|
+5 208
|
+6 050
|
−4 063
|
+1 893
|
| Alte date | ||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2018
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este CHINDEA CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CHINDEA CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CHINDEA CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată CHINDEA CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2008.
-
Unde are sediul CHINDEA CONSTRUCT SRL?
-
Sediul firmei CHINDEA CONSTRUCT SRL (CUI 23685132) este în STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.18, Cluj-Napoca, județul Cluj.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CHINDEA CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CHINDEA CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.