CUI 23694726
PLUGAR S.R.L.
PLUGAR S.R.L. este o firmă din Maieru, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
23694726
Nr. înregistrare
J06/408/2008
EUID
ROONRC.J06/408/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Bistrița-Năsăud
Localitate
Maieru
Adresă
NR.170
Data înregistrării
10-04-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.04.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
administrator si reprezentant
administrator si reprezentant
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4931 - Transporturi urbane, suburbane şi metropolitane de călători
-
9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−2 043
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active circulante |
7
|
7
|
7
|
7
|
3 553
|
3 553
|
19
|
19
|
19
|
19
|
19
|
19
|
19
|
19
|
19
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
19
|
—
|
—
|
| Creanțe |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
19
|
19
|
19
|
19
|
19
|
19
|
—
|
19
|
19
|
| Casa și conturi la bănci |
7
|
7
|
7
|
7
|
3 553
|
3 553
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
2 050
|
2 050
|
2 050
|
2 050
|
1 306
|
1 306
|
18 527
|
18 527
|
18 527
|
18 527
|
18 527
|
18 527
|
18 527
|
18 527
|
18 527
|
| Capitaluri proprii |
−2 043
|
−2 043
|
−2 043
|
−2 043
|
2 247
|
2 247
|
−18 508
|
−18 508
|
−18 508
|
−18 508
|
−18 508
|
−18 508
|
−18 508
|
−18 508
|
−18 508
|
| Capital subscris vărsat |
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
250
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
187 695
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
189 060
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
185 044
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 130
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+4 016
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−8 130
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+2 228
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
−8 130
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
—
|
0
|
—
|
—
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este PLUGAR S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, PLUGAR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are PLUGAR S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată PLUGAR S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 aprilie 2008.
-
Unde are sediul PLUGAR S.R.L.?
-
Sediul firmei PLUGAR S.R.L. (CUI 23694726) este în NR.170, Maieru, județul Bistrița-Năsăud.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PLUGAR S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PLUGAR S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.