CUI 23718680
TATOIU CONSTRUCT S.R.L.
TATOIU CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2013 a raportat o cifră de afaceri de 68.8 mii lei (−53.5% față de 2012) și o pierdere netă de 25.5 mii lei.
Date de identificare
CUI
23718680
Nr. înregistrare
J40/6720/2008
EUID
ROONRC.J40/6720/2008
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
SOS. COLENTINA, NR.1, BL.34, SC.8, ET.5, AP.303
Data înregistrării
14-04-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.04.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 25-07-2015
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
lichidator judiciar
reprezentant al persoanei juridice
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2013
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
68 823
Rezultat net
−25 520
Capitaluri proprii
−376 600
Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
504
|
630
|
115 415
|
202 569
|
60 770
|
| Active circulante |
349 912
|
395 263
|
558 090
|
698 426
|
32 882
|
| Stocuri |
244 177
|
73 319
|
199 163
|
—
|
2 945
|
| Creanțe |
106 073
|
321 616
|
358 889
|
535 171
|
29 794
|
| Casa și conturi la bănci |
−338
|
328
|
38
|
163 255
|
143
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
13 640
|
10 956
|
9 577
|
| Datorii |
727 016
|
746 973
|
634 399
|
892 366
|
288 280
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
61 164
|
61 164
|
5 882
|
| Capitaluri proprii |
−376 600
|
−351 080
|
−8 418
|
−41 579
|
−190 933
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2012
68 823
|
148 047
|
466 211
|
2 029 500
|
130 978
|
| Venituri totale |
69 730
|
162 389
|
522 782
|
2 030 594
|
133 150
|
| Cheltuieli totale |
93 581
|
505 050
|
479 596
|
1 841 043
|
246 974
|
| Rezultat brut |
−23 851
|
−342 661
|
+43 186
|
+189 551
|
−113 824
|
| Rezultat net |
Față de 2012
−25 520
|
−342 661
|
+33 161
|
+149 354
|
−117 819
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
10
|
14
|
14
|
7
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TATOIU CONSTRUCT S.R.L. în 2013?
-
Bilanțul pe 2013 arată o cifră de afaceri netă de 68 823 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 25 520 lei.
-
Este TATOIU CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, TATOIU CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TATOIU CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TATOIU CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2013 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TATOIU CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TATOIU CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.