CUI 23722800
CONFIPLUS SRL
CONFIPLUS SRL este o firmă din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 3832 - Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri. Firma este plătitoare de TVA din 2013, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 382.9 mii lei (+36.0% față de 2024), un profit net de 202 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
23722800
Nr. înregistrare
J18/402/2008
EUID
ROONRC.J18/402/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Gorj
Localitate
Târgu Jiu
Adresă
STR. BICAZ, NR.25 A, CAMERA 2, ET.1, AP. 4
Data înregistrării
15-04-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 27.06.2013
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 02-09-2013
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4677 - Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
382 893
Rezultat net
+202 027
Capitaluri proprii
386 451
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3832 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
73 823
|
59 028
|
83 404
|
89 125
|
85 055
|
76 101
|
89 001
|
17 958
|
31 892
|
47 075
|
62 258
|
77 442
|
40 940
|
—
|
—
|
| Active circulante |
373 799
|
310 633
|
218 035
|
339 332
|
361 282
|
274 334
|
142 674
|
453 416
|
436 315
|
240 087
|
157 678
|
73 591
|
47 453
|
13 262
|
11 535
|
| Stocuri |
5 050
|
4 802
|
11 341
|
35 500
|
46 189
|
30 479
|
21 021
|
69 210
|
55 814
|
31 610
|
16 397
|
30 830
|
6 100
|
2 323
|
2 323
|
| Creanțe |
349 791
|
280 522
|
191 524
|
138 586
|
160 199
|
57 534
|
36 973
|
62 637
|
101 220
|
41 391
|
51 278
|
32 723
|
19 811
|
626
|
626
|
| Casa și conturi la bănci |
18 958
|
25 309
|
15 170
|
165 246
|
154 894
|
186 321
|
84 680
|
321 569
|
279 281
|
167 086
|
90 003
|
10 038
|
21 542
|
10 313
|
8 586
|
| Datorii |
61 171
|
36 778
|
44 327
|
16 786
|
132 875
|
133 634
|
119 573
|
124 431
|
86 577
|
36 033
|
7 510
|
38 340
|
15 504
|
4 751
|
6 248
|
| Capitaluri proprii |
386 451
|
332 883
|
257 112
|
411 671
|
313 462
|
216 801
|
112 102
|
346 943
|
381 630
|
251 129
|
212 426
|
112 693
|
72 889
|
8 511
|
5 287
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
382 893
|
281 572
|
262 913
|
558 832
|
572 029
|
354 705
|
385 499
|
462 922
|
567 177
|
379 896
|
286 500
|
310 943
|
102 942
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
382 893
|
281 572
|
262 913
|
581 639
|
576 222
|
354 705
|
385 499
|
469 813
|
567 177
|
379 896
|
286 500
|
319 008
|
112 908
|
5 549
|
0
|
| Cheltuieli totale |
174 467
|
202 984
|
231 242
|
377 843
|
326 590
|
246 458
|
274 828
|
304 135
|
295 350
|
242 284
|
169 973
|
188 157
|
41 198
|
1 437
|
—
|
| Rezultat brut |
+208 426
|
+78 588
|
+31 671
|
+203 796
|
+249 632
|
+108 247
|
+110 671
|
+165 678
|
+271 827
|
+137 612
|
+116 527
|
+130 851
|
+71 710
|
+4 112
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+202 027
|
+75 771
|
+29 041
|
+198 208
|
+243 911
|
+104 699
|
+106 815
|
+160 979
|
+265 750
|
+130 015
|
+97 735
|
+107 406
|
+67 602
|
+3 224
|
0
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONFIPLUS SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 382 893 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 202 027 lei.
-
Este CONFIPLUS SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CONFIPLUS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 2 septembrie 2013.
-
Ce cod CAEN principal are CONFIPLUS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3832 - Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri.
-
Când a fost înființată CONFIPLUS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONFIPLUS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONFIPLUS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.