CUI 23735494
ASREF SRL
ASREF SRL este o firmă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma este plătitoare de TVA din 2016, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.5 mil. lei (+163.0% față de 2024), un profit net de 653 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
23735494
Nr. înregistrare
J2008001064050
EUID
ROONRC.J2008001064050
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Oradea
Adresă
STR. SOVATA, NR.53, BIROUL 2, BL.PB 34, AP.6
Data înregistrării
16-04-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.04.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2016
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4612 - Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4616 - Intermedieri în comerţul cu textile, confecţii din blană, încălţăminte şi articole din piele
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 523 849
Rezultat net
+653 007
Capitaluri proprii
668 007
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
601 368
|
317 263
|
132 505
|
49 432
|
11 477
|
13 110
|
10 490
|
4 603
|
1 045
|
2 185
|
14 747
|
37 233
|
59 719
|
82 205
|
100 943
|
115 934
|
134 122
|
| Active circulante |
1 361 433
|
807 721
|
575 028
|
184 478
|
252 388
|
272 428
|
186 308
|
320 014
|
310 650
|
429 477
|
410 017
|
281 443
|
240 174
|
197 250
|
88 719
|
82 886
|
50 277
|
| Stocuri |
83 170
|
105 128
|
93 557
|
25 552
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 239
|
18 983
|
9 399
|
36 213
|
| Creanțe |
811 793
|
481 994
|
403 435
|
130 095
|
117 980
|
158 145
|
74 461
|
56 542
|
98 284
|
357 957
|
338 823
|
214 159
|
218 117
|
191 342
|
65 382
|
65 582
|
7 528
|
| Casa și conturi la bănci |
466 470
|
220 599
|
78 036
|
28 831
|
134 408
|
114 283
|
111 847
|
263 472
|
212 366
|
71 520
|
71 194
|
67 284
|
22 057
|
4 669
|
4 354
|
7 905
|
6 536
|
| Cheltuieli în avans |
28 023
|
173 461
|
173 461
|
47 788
|
24 175
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
470
|
1 305
|
1 272
|
1 116
|
| Datorii |
1 322 817
|
951 063
|
725 371
|
215 470
|
106 908
|
87 914
|
68 190
|
204 531
|
68 819
|
339 434
|
127 278
|
134 940
|
150 083
|
137 218
|
151 309
|
161 106
|
136 820
|
| Capitaluri proprii |
668 007
|
347 382
|
155 623
|
66 228
|
181 132
|
197 624
|
128 608
|
120 086
|
242 876
|
92 228
|
297 486
|
183 736
|
149 810
|
142 707
|
39 658
|
38 986
|
48 695
|
| Capital subscris vărsat |
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
15 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 523 849
|
579 335
|
389 422
|
130 726
|
11 900
|
100 206
|
47 520
|
356 299
|
315 529
|
239 546
|
240 008
|
216 490
|
81 318
|
207 655
|
106 927
|
117 756
|
72 819
|
| Venituri totale |
1 523 891
|
579 352
|
389 425
|
130 730
|
11 901
|
101 073
|
48 494
|
358 675
|
319 330
|
239 547
|
240 051
|
217 208
|
113 752
|
207 753
|
107 448
|
119 758
|
129 715
|
| Cheltuieli totale |
756 721
|
208 024
|
225 361
|
76 321
|
28 040
|
29 109
|
38 517
|
242 861
|
159 945
|
155 080
|
118 749
|
176 734
|
103 235
|
97 848
|
104 025
|
115 727
|
119 926
|
| Rezultat brut |
+767 170
|
+371 328
|
+164 064
|
+54 409
|
−16 139
|
+71 964
|
+9 977
|
+115 814
|
+159 385
|
+84 467
|
+121 302
|
+40 474
|
+10 517
|
+109 905
|
+3 423
|
+4 031
|
+9 789
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+653 007
|
+332 382
|
+139 395
|
+51 228
|
−16 491
|
+69 016
|
+8 522
|
+105 054
|
+150 648
|
+77 228
|
+114 100
|
+33 958
|
+7 103
|
+103 675
|
+199
|
+266
|
+5 561
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
1
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ASREF SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 523 849 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 653 007 lei.
-
Este ASREF SRL plătitoare de TVA?
-
Da, ASREF SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2016.
-
Ce cod CAEN principal are ASREF SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată ASREF SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 aprilie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ASREF SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ASREF SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.