CUI 23745633
SMILEYALY S.R.L.
SMILEYALY S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.1 mii lei (−16.3% față de 2024) și o pierdere netă de 12.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
23745633
Nr. înregistrare
J12/1782/2008
EUID
ROONRC.J12/1782/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. DR. LOUIS PASTEUR, NR.77, SC.I, ET.I, AP.3
Data înregistrării
17-04-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 17.04.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
4 061
Rezultat net
−12 137
Capitaluri proprii
−930 161
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4789 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
280
|
585
|
890
|
5 753
|
19 734
|
38 207
|
63 557
|
| Active circulante |
1 259
|
2 506
|
259 185
|
230 634
|
228 546
|
225 194
|
218 891
|
216 977
|
212 644
|
170 213
|
127 181
|
123 246
|
77 819
|
23 113
|
8 314
|
| Stocuri |
999
|
1 595
|
225 183
|
222 657
|
220 605
|
216 578
|
211 762
|
210 093
|
210 346
|
168 143
|
122 055
|
118 499
|
73 786
|
23 094
|
5 738
|
| Creanțe |
255
|
120
|
15 046
|
10 281
|
7 749
|
5 985
|
5 134
|
2 604
|
1 781
|
1 592
|
3 548
|
3 523
|
3 922
|
—
|
2 576
|
| Casa și conturi la bănci |
5
|
791
|
18 956
|
−2 304
|
192
|
2 631
|
1 995
|
4 280
|
517
|
478
|
1 578
|
1 224
|
111
|
19
|
—
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
150
|
—
|
—
|
—
|
—
|
111
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
931 420
|
920 680
|
940 418
|
883 045
|
867 273
|
836 104
|
807 927
|
755 346
|
690 378
|
599 091
|
512 795
|
489 758
|
380 672
|
269 729
|
227 422
|
| Capitaluri proprii |
−930 161
|
−918 024
|
−681 233
|
−652 411
|
−638 727
|
−610 910
|
−588 925
|
−538 369
|
−477 454
|
−428 293
|
−384 724
|
−360 759
|
−283 119
|
−208 409
|
−155 551
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
4 061
|
4 849
|
1 025
|
3 680
|
4 966
|
2 569
|
39 091
|
110 829
|
255 124
|
309 472
|
408 707
|
140 008
|
162 460
|
249 435
|
226 766
|
| Venituri totale |
4 063
|
4 849
|
1 025
|
17 764
|
4 966
|
2 569
|
39 091
|
111 192
|
281 531
|
310 161
|
412 170
|
140 008
|
162 486
|
249 817
|
230 859
|
| Cheltuieli totale |
16 200
|
241 640
|
29 847
|
31 448
|
32 784
|
24 499
|
88 474
|
170 614
|
327 877
|
350 628
|
436 135
|
213 449
|
232 810
|
302 675
|
283 736
|
| Rezultat brut |
−12 137
|
−236 791
|
−28 822
|
−13 684
|
−27 818
|
−21 930
|
−49 383
|
−59 422
|
−46 346
|
−40 467
|
−23 965
|
−73 441
|
−70 324
|
−52 858
|
−52 877
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−12 137
|
−236 791
|
−28 822
|
−13 684
|
−27 818
|
−21 985
|
−50 556
|
−60 915
|
−49 161
|
−43 569
|
−23 965
|
−77 641
|
−74 710
|
−52 858
|
−52 877
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
0
|
1
|
1
|
1
|
3
|
3
|
3
|
6
|
7
|
7
|
7
|
8
|
7
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SMILEYALY S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 4 061 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 12 137 lei.
-
Este SMILEYALY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SMILEYALY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SMILEYALY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse.
-
Când a fost înființată SMILEYALY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SMILEYALY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SMILEYALY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.