CUI 23773072
SANTEDERM S.R.L.
SANTEDERM S.R.L. este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.9 mii lei (−36.4% față de 2024), un profit net de 3.7 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
23773072
Nr. înregistrare
J22/1333/2008
EUID
ROONRC.J22/1333/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
STR. PĂCURARI, NR.125, BL.125B TR2B, ET.1, AP.4
Data înregistrării
22-04-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 31.12.2019
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializatăSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
4 900
Rezultat net
+3 713
Capitaluri proprii
24 824
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4773 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
868
|
2 951
|
5 035
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
280
|
| Active circulante |
28 615
|
25 181
|
22 720
|
20 713
|
11 185
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
12 114
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Creanțe |
0
|
405
|
405
|
405
|
980
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
11 971
|
| Casa și conturi la bănci |
28 615
|
24 776
|
22 315
|
20 308
|
10 205
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
143
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Datorii |
3 791
|
4 070
|
3 782
|
3 429
|
3 409
|
1 053
|
1 053
|
1 053
|
1 053
|
1 053
|
1 053
|
1 053
|
13 166
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Capitaluri proprii |
24 824
|
21 111
|
19 806
|
20 235
|
12 811
|
−1 053
|
−1 053
|
−1 053
|
−1 053
|
−1 053
|
−1 053
|
−1 053
|
−772
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
4 900
|
7 710
|
10 455
|
10 275
|
38 314
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Venituri totale |
4 900
|
7 710
|
10 455
|
10 275
|
38 314
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Cheltuieli totale |
480
|
5 832
|
10 412
|
2 543
|
23 301
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Rezultat brut |
+4 420
|
+1 878
|
+43
|
+7 732
|
+15 013
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 713
|
+1 305
|
−429
|
+7 424
|
+13 864
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SANTEDERM S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 4 900 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 713 lei.
-
Este SANTEDERM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SANTEDERM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SANTEDERM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată.
-
Când a fost înființată SANTEDERM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 aprilie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SANTEDERM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SANTEDERM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.