CUI 23800665
CILVAS S.R.L.
CILVAS S.R.L. este o firmă din Sărmăşag, județul Sălaj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență, Inactivă fiscal. În 2024 a raportat un profit net de 0 lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
23800665
Nr. înregistrare
J31/364/2008
EUID
ROONRC.J31/364/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Sălaj
Localitate
Sărmăşag
Adresă
Str. ŢĂRMURE, Nr. 1B, C.P. 457330
Data înregistrării
25-04-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 25.04.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 26-08-2026
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
9601 - Spălarea şi curăţarea (uscată) articolelor textile şi a produselor din blană
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−89 571
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||
| Active imobilizate |
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
14 784
|
| Active circulante |
24 028
|
24 028
|
38 774
|
29 802
|
39 377
|
31 646
|
33 199
|
33 199
|
33 199
|
33 199
|
11 658
|
11 150
|
11 597
|
| Stocuri |
8 919
|
8 919
|
8 919
|
14 119
|
16 119
|
16 119
|
13 365
|
13 365
|
13 365
|
13 365
|
504
|
504
|
504
|
| Creanțe |
14 842
|
14 842
|
12 174
|
12 174
|
12 174
|
11 691
|
15 741
|
15 741
|
15 741
|
15 741
|
8 474
|
8 474
|
9 033
|
| Casa și conturi la bănci |
267
|
267
|
17 681
|
3 509
|
11 084
|
3 836
|
4 093
|
4 093
|
4 093
|
4 093
|
2 680
|
2 172
|
2 060
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
128 383
|
128 383
|
120 431
|
112 388
|
123 893
|
119 274
|
114 239
|
114 239
|
114 239
|
114 239
|
81 680
|
65 372
|
51 023
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−89 571
|
−89 571
|
−66 873
|
−67 802
|
−69 732
|
−72 844
|
−66 256
|
−66 256
|
−66 256
|
−66 256
|
−55 238
|
−39 438
|
−24 642
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
2 210
|
32 345
|
30 875
|
29 941
|
10 294
|
1 461
|
1 461
|
0
|
1 461
|
2 776
|
2 943
|
16 956
|
| Venituri totale |
0
|
2 210
|
32 345
|
30 875
|
29 941
|
10 294
|
1 461
|
1 461
|
0
|
1 461
|
2 776
|
2 943
|
19 471
|
| Cheltuieli totale |
—
|
12 775
|
31 117
|
28 638
|
24 631
|
9 527
|
12 478
|
12 478
|
—
|
12 478
|
18 576
|
16 089
|
21 032
|
| Rezultat brut |
0
|
−10 565
|
+1 228
|
+2 237
|
+5 310
|
+767
|
−11 017
|
−11 017
|
0
|
−11 017
|
−15 800
|
−13 146
|
−1 561
|
| Rezultat net |
Față de 2023
|
−10 572
|
+929
|
+1 930
|
+5 011
|
+767
|
−11 017
|
−11 017
|
0
|
−11 017
|
−15 800
|
−14 796
|
−3 028
|
| Alte date | |||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
2
|
2
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este CILVAS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CILVAS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CILVAS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
-
Când a fost înființată CILVAS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 aprilie 2008.
-
Unde are sediul CILVAS S.R.L.?
-
Sediul firmei CILVAS S.R.L. (CUI 23800665) este în Str. ŢĂRMURE, Nr. 1B, C.P. 457330, Sărmăşag, județul Sălaj.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CILVAS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CILVAS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.