CUI 23869291
DANI & DAVID S.R.L.
DANI & DAVID S.R.L. este o firmă din Liubcova, județul Caraș-Severin, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 840 lei și o pierdere netă de 782 lei.
Date de identificare
CUI
23869291
Nr. înregistrare
J11/393/2008
EUID
ROONRC.J11/393/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Caraș-Severin
Localitate
Liubcova
Adresă
NR.141
Data înregistrării
14-05-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 13.05.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 04-10-2013
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4631 - Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4711 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2010
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
840
Rezultat net
−782
Capitaluri proprii
−12 910
Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|
| Bilanț | |
| Active imobilizate |
31 978
|
| Active circulante |
16 406
|
| Stocuri |
9 750
|
| Creanțe |
6 349
|
| Casa și conturi la bănci |
307
|
| Cheltuieli în avans |
5 576
|
| Datorii |
66 870
|
| Capitaluri proprii |
−12 910
|
| Cont de profit și pierdere | |
| Cifra de afaceri netă |
840
|
| Venituri totale |
840
|
| Cheltuieli totale |
1 622
|
| Rezultat brut |
−782
|
| Rezultat net |
−782
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DANI & DAVID S.R.L. în 2010?
-
Bilanțul pe 2010 arată o cifră de afaceri netă de 840 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 782 lei.
-
Este DANI & DAVID S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, DANI & DAVID S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DANI & DAVID S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
-
Când a fost înființată DANI & DAVID S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 mai 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2010 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DANI & DAVID S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DANI & DAVID S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.