CUI 23920890

FLAVIANDA DUO.CO SRL

FLAVIANDA DUO.CO SRL este o firmă din Arad, județul Arad, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 5610 - Restaurante. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Activitate suspendată

Date de identificare

CUI

23920890

Nr. înregistrare

J02/906/2008

EUID

ROONRC.J02/906/2008

Formă juridică

SRL

Județ

Arad

Localitate

Arad

Adresă

STR. GLORIEI, NR.13A

Data înregistrării

22-05-2008

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 10.10.2014

Stare la Registrul Comerțului

întrerupere temporară de activitate
perioadă de suspendare activitate expirată

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 25-02-2016

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN principal

5610 - Restaurante

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

−38 408

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este FLAVIANDA DUO.CO SRL plătitoare de TVA?

Nu, FLAVIANDA DUO.CO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are FLAVIANDA DUO.CO SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5610 - Restaurante.

Când a fost înființată FLAVIANDA DUO.CO SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 mai 2008.

Unde are sediul FLAVIANDA DUO.CO SRL?

Sediul firmei FLAVIANDA DUO.CO SRL (CUI 23920890) este în STR. GLORIEI, NR.13A, Arad, județul Arad.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către FLAVIANDA DUO.CO SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește FLAVIANDA DUO.CO SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit