CUI 23934306
ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L.
ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L. este o firmă din Sector 4, București, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12.3 mii lei (−38.3% față de 2024), un profit net de 215.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
23934306
Nr. înregistrare
J40/9016/2008
EUID
ROONRC.J40/9016/2008
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 4
Adresă
STR. MUGURAS, NR.10
Data înregistrării
23-05-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.05.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 27-10-2014
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăSursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
12 322
Rezultat net
+215 191
Capitaluri proprii
−16 713
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
4 067
|
50 755
|
50 755
|
50 710
|
50 801
|
50 692
|
46 346
|
12 774
|
12 774
|
12 774
|
437
|
5 794
|
11 400
|
| Active circulante |
3 950
|
7 753
|
15 457
|
6 253
|
25 874
|
67 650
|
21 486
|
31 518
|
17 116
|
31 797
|
22 131
|
30 013
|
17 196
|
16 521
|
3 940
|
6 679
|
26 332
|
| Creanțe |
3 927
|
3 493
|
4 869
|
550
|
7 868
|
26 919
|
21 304
|
18 231
|
16 601
|
21 467
|
21 948
|
25 489
|
15 360
|
14 000
|
2 482
|
55
|
18 195
|
| Casa și conturi la bănci |
23
|
4 260
|
10 588
|
5 703
|
18 006
|
40 731
|
182
|
13 287
|
515
|
10 330
|
183
|
4 524
|
1 836
|
2 521
|
1 458
|
6 624
|
8 137
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
2 016
|
2 016
|
2 016
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
20 663
|
239 657
|
206 477
|
167 696
|
159 201
|
187 466
|
193 123
|
204 234
|
200 926
|
224 072
|
190 109
|
145 716
|
134 583
|
114 575
|
47 719
|
42 921
|
31 658
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
9 630
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−16 713
|
−231 904
|
−191 020
|
−161 443
|
−129 260
|
−69 061
|
−120 882
|
−122 006
|
−133 009
|
−151 213
|
−121 632
|
−100 913
|
−102 597
|
−83 264
|
−43 342
|
−30 448
|
6 074
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
12 322
|
19 981
|
18 518
|
6 391
|
25 560
|
53 318
|
1 409
|
36 671
|
57 868
|
13 167
|
28 129
|
23 416
|
0
|
11 396
|
30 190
|
2 675
|
29 152
|
| Venituri totale |
263 322
|
19 981
|
18 518
|
6 391
|
25 560
|
53 318
|
1 409
|
36 671
|
57 868
|
13 167
|
28 129
|
23 416
|
0
|
11 404
|
30 448
|
3 536
|
29 552
|
| Cheltuieli totale |
45 498
|
60 665
|
47 910
|
38 510
|
85 480
|
979
|
271
|
25 255
|
39 085
|
42 216
|
48 004
|
21 030
|
19 333
|
50 984
|
42 431
|
38 408
|
20 006
|
| Rezultat brut |
+217 824
|
−40 684
|
−29 392
|
−32 119
|
−59 920
|
+52 339
|
+1 138
|
+11 416
|
+18 783
|
−29 049
|
−19 875
|
+2 386
|
−19 333
|
−39 580
|
−11 983
|
−34 872
|
+9 546
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+215 191
|
−40 884
|
−29 577
|
−32 183
|
−60 199
|
+51 821
|
+1 124
|
+11 003
|
+18 204
|
−29 581
|
−20 719
|
+1 684
|
−19 333
|
−39 922
|
−12 894
|
−36 522
|
+8 079
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
3
|
2
|
3
|
4
|
4
|
3
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 12 322 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 215 191 lei.
-
Este ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 27 octombrie 2014.
-
Ce cod CAEN principal are ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 mai 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ZIG ZAG WORKSHOP S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.