CUI 24001143
DELIGHT CONSTRUCT S.R.L.
DELIGHT CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4634 - Comerţ cu ridicata al băuturilor. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2017 a raportat o pierdere netă de 1.2 mii lei.
Date de identificare
CUI
24001143
Nr. înregistrare
J40/9835/2008
EUID
ROONRC.J40/9835/2008
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 3
Adresă
STR. BURDUJENI, NR.1, BL.A12, SC.7, ET.4, AP.84
Data înregistrării
05-06-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.06.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 14-10-2016
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4634 - Comerţ cu ridicata al băuturilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2017
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−1 179
Capitaluri proprii
32 161
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4634 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||
| Active imobilizate |
6 544
|
6 858
|
7 172
|
2 485
|
2 799
|
2 411
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
237 237
|
237 206
|
236 871
|
236 010
|
236 200
|
239 907
|
262 136
|
219 418
|
231 886
|
| Stocuri |
69 829
|
69 830
|
69 830
|
69 829
|
69 829
|
69 019
|
69 019
|
69 541
|
22 639
|
| Creanțe |
67 376
|
67 376
|
67 036
|
66 181
|
63 804
|
61 772
|
51 550
|
47 516
|
32 757
|
| Casa și conturi la bănci |
32
|
—
|
5
|
—
|
2 567
|
9 116
|
41 567
|
2 361
|
32 797
|
| Datorii |
211 620
|
210 724
|
208 654
|
195 621
|
183 890
|
144 610
|
155 654
|
102 041
|
64 063
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
16 830
|
117 750
|
| Capitaluri proprii |
32 161
|
33 340
|
35 389
|
42 874
|
55 109
|
97 708
|
106 482
|
100 547
|
50 073
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
67 500
|
96 851
|
128 480
|
337 694
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
10
|
21
|
68 662
|
97 023
|
134 901
|
365 244
|
| Cheltuieli totale |
1 179
|
2 049
|
7 485
|
12 245
|
42 620
|
77 436
|
89 748
|
72 291
|
311 834
|
| Rezultat brut |
−1 179
|
−2 049
|
−7 485
|
−12 235
|
−42 599
|
−8 774
|
+7 275
|
+62 610
|
+53 410
|
| Rezultat net |
Față de 2016
−1 179
|
−2 049
|
−7 485
|
−12 235
|
−42 599
|
−8 774
|
+5 935
|
+50 475
|
+43 986
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este DELIGHT CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, DELIGHT CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DELIGHT CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4634 - Comerţ cu ridicata al băuturilor.
-
Când a fost înființată DELIGHT CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 2008.
-
Unde are sediul DELIGHT CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei DELIGHT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 24001143) este în STR. BURDUJENI, NR.1, BL.A12, SC.7, ET.4, AP.84, Sector 3, București.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2017 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DELIGHT CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DELIGHT CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.