CUI 24028130
MULTITECH SRL
MULTITECH SRL este o firmă din Săcele, județul Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală: CAEN 2553 - Operațiuni de mecanică generală. Firma este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 210 mii lei (−48.1% față de 2024), un profit net de 3.9 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
24028130
Nr. înregistrare
J2015000756088
EUID
ROONRC.J2015000756088
Formă juridică
SRL
Județ
Brașov
Localitate
Săcele
Adresă
BLD. BRAŞOVULUI, NR.145
Data înregistrării
10-06-2008
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 15.05.2015
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 30-07-2018
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2553 - Operațiuni de mecanică generalăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
3312 - Repararea și întreținerea mașinilor
-
3320 - Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
-
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
5821 - Activităţi de editare a jocurilor de calculator
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
210 000
Rezultat net
+3 903
Capitaluri proprii
521 692
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2562 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2562 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2562 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2562 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2562 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2562 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4617 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4617 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4617 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4617 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4617 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4617 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
351
|
351
|
351
|
351
|
351
|
351
|
351
|
| Active circulante |
548 384
|
569 099
|
708 275
|
350 057
|
193 085
|
37 422
|
39 908
|
33 380
|
5 602
|
5 602
|
5 602
|
5 602
|
5 602
|
5 602
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 990
|
1 990
|
1 990
|
1 990
|
1 990
|
1 990
|
1 990
|
| Creanțe |
536 606
|
553 915
|
554 291
|
338 052
|
119 000
|
12 885
|
21 543
|
100
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
11 778
|
15 184
|
153 984
|
12 005
|
74 085
|
24 537
|
18 365
|
31 290
|
3 612
|
3 612
|
3 612
|
3 612
|
3 612
|
3 612
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
32 343
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
26 692
|
83 654
|
194 192
|
69 891
|
155 016
|
5 627
|
4 188
|
4 114
|
1 876
|
1 876
|
1 876
|
1 876
|
1 876
|
1 876
|
| Capitaluri proprii |
521 692
|
517 788
|
514 083
|
280 166
|
38 069
|
31 795
|
35 720
|
29 617
|
4 077
|
4 077
|
4 077
|
4 077
|
4 077
|
4 077
|
| Capital subscris vărsat |
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
210 000
|
404 478
|
606 403
|
438 667
|
157 282
|
26 707
|
117 950
|
16 702
|
0
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
217 674
|
404 745
|
610 817
|
438 667
|
157 282
|
28 526
|
117 950
|
16 702
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
213 088
|
400 684
|
370 797
|
192 183
|
146 289
|
27 701
|
108 309
|
461
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Rezultat brut |
+4 586
|
+4 061
|
+240 020
|
+246 484
|
+10 993
|
+825
|
+9 641
|
+16 241
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 903
|
+3 705
|
+233 917
|
+242 097
|
+6 274
|
+12
|
+6 103
|
+15 740
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MULTITECH SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 210 000 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 903 lei.
-
Este MULTITECH SRL plătitoare de TVA?
-
Da, MULTITECH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 30 iulie 2018.
-
Ce cod CAEN principal are MULTITECH SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2553 - Operațiuni de mecanică generală.
-
Când a fost înființată MULTITECH SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 mai 2015.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MULTITECH SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MULTITECH SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.