CUI 24031764
FULL S.R.L.
FULL S.R.L. este o firmă din Orş. Luduş, județul Mureș, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 151.3 mii lei (−19.6% față de 2024), un profit net de 1.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
24031764
Nr. înregistrare
J26/1081/2008
EUID
ROONRC.J26/1081/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Orş. Luduş
Adresă
STR. AVRAMESTI, NR.30
Data înregistrării
11-06-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.06.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
151 300
Rezultat net
+1 125
Capitaluri proprii
−96 119
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
70 524
|
101 262
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
24 498
|
18 490
|
9 713
|
5 669
|
12 390
|
5 254
|
810
|
15 130
|
730
|
730
|
863
|
799
|
9 687
|
20 044
|
6 196
|
| Stocuri |
10 731
|
10 116
|
293
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 800
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
13 767
|
8 374
|
9 420
|
5 669
|
12 390
|
5 254
|
810
|
15 130
|
730
|
730
|
863
|
799
|
887
|
20 044
|
6 196
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
1 032
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
191 141
|
218 028
|
57 636
|
16 471
|
58 526
|
69 330
|
48 909
|
57 382
|
56 950
|
56 950
|
51 627
|
23 717
|
19 823
|
16 461
|
13 823
|
| Capitaluri proprii |
−96 119
|
−97 244
|
−47 923
|
−10 802
|
−46 136
|
−64 076
|
−48 099
|
−42 252
|
−56 220
|
−56 220
|
−50 764
|
−22 918
|
−10 136
|
3 583
|
−7 627
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
151 300
|
188 270
|
58 200
|
112 970
|
92 600
|
29 100
|
5 200
|
14 400
|
—
|
—
|
12 000
|
0
|
17 500
|
64 301
|
15 000
|
| Venituri totale |
151 300
|
188 270
|
58 200
|
112 970
|
92 600
|
29 100
|
5 200
|
14 400
|
0
|
0
|
12 000
|
0
|
17 516
|
64 302
|
15 000
|
| Cheltuieli totale |
148 662
|
235 709
|
94 738
|
76 069
|
73 733
|
44 786
|
10 891
|
—
|
—
|
5 456
|
39 486
|
12 782
|
30 395
|
52 447
|
19 711
|
| Rezultat brut |
+2 638
|
−47 439
|
−36 538
|
+36 901
|
+18 867
|
−15 686
|
−5 691
|
+14 400
|
0
|
−5 456
|
−27 486
|
−12 782
|
−12 879
|
+11 855
|
−4 711
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 125
|
−49 321
|
−37 121
|
+35 334
|
+17 940
|
−15 977
|
−5 847
|
+13 968
|
0
|
−5 456
|
−27 846
|
−12 782
|
−13 719
|
+11 210
|
−4 711
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3
|
—
|
3
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FULL S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 151 300 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 125 lei.
-
Este FULL S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, FULL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FULL S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată FULL S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 iunie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FULL S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FULL S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.