CUI 24115725
ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L.
ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Mustăţeşti, județul Argeș, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
24115725
Nr. înregistrare
J03/1362/2008
EUID
ROONRC.J03/1362/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Mustăţeşti
Adresă
NR.126A
Data înregistrării
27-06-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.06.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
205 335
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Active circulante |
205 335
|
205 335
|
207 741
|
207 741
|
162 844
|
140 047
|
130 192
|
70 723
|
62 386
|
200
|
200
|
| Creanțe |
205 335
|
205 335
|
22 400
|
22 400
|
34 181
|
27 606
|
22 400
|
—
|
89
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
185 341
|
185 341
|
128 663
|
112 441
|
107 792
|
70 723
|
62 297
|
200
|
200
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
0
|
18 355
|
12 142
|
9 833
|
88
|
2 360
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
205 335
|
205 335
|
207 741
|
207 741
|
144 489
|
127 905
|
120 359
|
70 635
|
60 026
|
200
|
200
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
92 800
|
33 600
|
112 321
|
59 425
|
12 340
|
85 347
|
—
|
0
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
119 801
|
33 600
|
112 786
|
59 425
|
12 340
|
85 347
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
—
|
2 406
|
—
|
55 423
|
16 440
|
104 117
|
8 463
|
1 361
|
24 668
|
—
|
—
|
| Rezultat brut |
0
|
−2 406
|
0
|
+64 378
|
+17 160
|
+8 669
|
+50 962
|
+10 979
|
+60 679
|
0
|
0
|
| Rezultat net |
Față de 2023
|
−2 406
|
0
|
+63 252
|
+16 584
|
+7 545
|
+49 724
|
+10 609
|
+59 826
|
0
|
0
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
1
|
2
|
2
|
1
|
1
|
2
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
-
Când a fost înființată ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2008.
-
Unde are sediul ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 24115725) este în NR.126A, Mustăţeşti, județul Argeș.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ANDRA ADA CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.