CUI 24142126
ATT DEVELOPMENT SRL
ATT DEVELOPMENT SRL este o firmă din Ploieşti, județul Prahova, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
24142126
Nr. înregistrare
J29/1859/2008
EUID
ROONRC.J29/1859/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Prahova
Localitate
Ploieşti
Adresă
STR. PADINA, NR.5, BL.6G, SC.A, ET.3, AP.12
Data înregistrării
03-07-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 03.07.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 29-09-2020
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2019
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−37 339
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 3511 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||
| Active imobilizate |
15 371
|
15 371
|
15 371
|
15 371
|
15 371
|
12 710
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
48 128
|
48 128
|
48 128
|
48 128
|
48 128
|
8 980
|
3 648
|
3 648
|
22 894
|
23 894
|
5 997
|
| Stocuri |
19 087
|
19 087
|
19 087
|
19 087
|
19 087
|
7 469
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
28 987
|
28 987
|
28 987
|
28 987
|
28 987
|
1 150
|
1 253
|
1 253
|
—
|
—
|
5 950
|
| Casa și conturi la bănci |
54
|
54
|
54
|
54
|
54
|
361
|
2 395
|
2 395
|
22 894
|
23 894
|
47
|
| Datorii |
87 576
|
87 576
|
87 576
|
87 576
|
87 576
|
41 839
|
988
|
988
|
20 234
|
21 234
|
3 061
|
| Venituri în avans |
13 262
|
13 262
|
13 262
|
13 262
|
13 262
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−37 339
|
−37 339
|
−37 339
|
−37 339
|
−37 339
|
−20 149
|
2 660
|
2 660
|
2 660
|
2 660
|
2 936
|
| Capital subscris vărsat |
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
2 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
—
|
13 880
|
5 935
|
0
|
0
|
0
|
19 000
|
5 000
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
13 880
|
5 935
|
0
|
0
|
0
|
19 000
|
5 000
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
30 689
|
29 565
|
—
|
—
|
—
|
15 612
|
1 476
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
−16 809
|
−23 630
|
0
|
0
|
0
|
+3 388
|
+3 524
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
−17 191
|
−23 808
|
0
|
0
|
0
|
+1 460
|
+2 043
|
| Alte date | |||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ATT DEVELOPMENT SRL în 2019?
-
Bilanțul pe 2019 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei.
-
Este ATT DEVELOPMENT SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, ATT DEVELOPMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ATT DEVELOPMENT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată ATT DEVELOPMENT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2019 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ATT DEVELOPMENT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ATT DEVELOPMENT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.