CUI 24251670
DANYROM SERV SRL
DANYROM SERV SRL este o firmă din Drăgăneşti, județul Prahova, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 390.2 mii lei (+81.8% față de 2024), un profit net de 92 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
24251670
Nr. înregistrare
J2008002104292
EUID
ROONRC.J2008002104292
Formă juridică
SRL
Județ
Prahova
Localitate
Drăgăneşti
Adresă
STR. VĂILOR, NR.35
Data înregistrării
28-07-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 01.09.2009
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
390 235
Rezultat net
+92 010
Capitaluri proprii
97 989
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9319 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9319 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9319 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
4 161
|
9 081
|
35 615
|
62 666
|
117 595
|
7 425
|
15 082
|
17 770
|
33 579
|
71 122
|
81 582
|
108 406
|
40 007
|
—
|
—
|
—
|
429
|
| Active circulante |
103 405
|
31 454
|
29 737
|
21 130
|
60 599
|
164 233
|
162 139
|
61 951
|
32 776
|
58 288
|
188 614
|
174 875
|
153 411
|
37 801
|
25 157
|
298
|
380
|
| Stocuri |
18 410
|
—
|
—
|
4 902
|
4 693
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
298
|
262
|
| Creanțe |
—
|
6 300
|
2 985
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 670
|
26 729
|
−10
|
−10
|
1 376
|
450
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
84 995
|
25 154
|
26 752
|
16 228
|
55 906
|
164 233
|
162 139
|
61 951
|
31 106
|
31 559
|
188 624
|
174 885
|
152 035
|
37 351
|
25 157
|
—
|
118
|
| Cheltuieli în avans |
178
|
261
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
354
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
9 755
|
12 595
|
47 812
|
9 168
|
7 137
|
3 569
|
2 103
|
6 366
|
22 491
|
54 543
|
49 221
|
56 958
|
83
|
1 375
|
0
|
142
|
2 717
|
| Capitaluri proprii |
97 989
|
28 201
|
17 540
|
74 628
|
171 057
|
168 089
|
175 118
|
73 355
|
43 864
|
75 221
|
220 975
|
226 323
|
193 335
|
36 426
|
25 157
|
156
|
−1 908
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
390 235
|
214 662
|
146 770
|
221 070
|
294 013
|
224 240
|
189 088
|
91 182
|
95 648
|
140 501
|
131 135
|
190 584
|
210 730
|
75 583
|
34 124
|
7 110
|
1 111
|
| Venituri totale |
390 955
|
217 163
|
146 944
|
271 981
|
294 044
|
258 298
|
189 236
|
104 540
|
96 341
|
141 818
|
132 908
|
192 588
|
216 766
|
75 584
|
34 125
|
7 110
|
1 111
|
| Cheltuieli totale |
293 463
|
187 033
|
202 783
|
199 471
|
167 086
|
87 561
|
59 185
|
50 913
|
126 741
|
128 301
|
134 322
|
153 879
|
53 533
|
62 270
|
4 250
|
3 367
|
2 119
|
| Rezultat brut |
+97 492
|
+30 130
|
−55 839
|
+72 510
|
+126 958
|
+170 737
|
+130 051
|
+53 627
|
−30 400
|
+13 517
|
−1 414
|
+38 709
|
+163 233
|
+13 314
|
+29 875
|
+3 743
|
−1 008
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+92 010
|
+28 001
|
−57 088
|
+69 887
|
+124 017
|
+167 786
|
+124 374
|
+50 544
|
−31 357
|
+12 109
|
−5 348
|
+32 988
|
+156 909
|
+11 184
|
+25 000
|
+2 064
|
−2 108
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
2
|
1
|
—
|
1
|
2
|
2
|
1
|
2
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DANYROM SERV SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 390 235 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 92 010 lei.
-
Este DANYROM SERV SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, DANYROM SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are DANYROM SERV SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
-
Când a fost înființată DANYROM SERV SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DANYROM SERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DANYROM SERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.