CUI 24284678
INTERDIZ S.R.L.
INTERDIZ S.R.L. este o firmă din Telciu, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 5610 - Restaurante. Firma este plătitoare de TVA din 2018, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 959.2 mii lei (−22.6% față de 2024), un profit net de 45.7 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
24284678
Nr. înregistrare
J06/216/2018
EUID
ROONRC.J6/216/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Bistrița-Năsăud
Localitate
Telciu
Adresă
TELCIU, NR.1108A
Data înregistrării
04-08-2008
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 01.03.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 05-06-2018
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5610 - RestauranteCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4531 - Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4532 - Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
959 169
Rezultat net
+45 668
Capitaluri proprii
1 297 249
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
1 802 195
|
1 863 825
|
413 815
|
325 248
|
274 834
|
217 268
|
231 622
|
182 348
|
| Active circulante |
495 393
|
481 293
|
1 144 513
|
960 301
|
612 441
|
569 903
|
245 811
|
128 869
|
| Stocuri |
399 343
|
326 439
|
640 481
|
435 891
|
221 217
|
223 698
|
133 290
|
53 224
|
| Creanțe |
62 579
|
127 383
|
453 917
|
461 034
|
380 340
|
80 590
|
87 919
|
50 090
|
| Casa și conturi la bănci |
33 471
|
27 471
|
50 115
|
63 376
|
10 884
|
265 615
|
24 602
|
25 555
|
| Datorii |
1 000 339
|
1 798 337
|
1 052 503
|
919 879
|
625 082
|
607 899
|
334 025
|
221 164
|
| Capitaluri proprii |
1 297 249
|
546 781
|
505 825
|
365 670
|
262 193
|
179 272
|
143 408
|
90 053
|
| Capital subscris vărsat |
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
959 169
|
1 238 964
|
1 204 203
|
924 471
|
893 425
|
730 034
|
509 594
|
432 580
|
| Venituri totale |
964 805
|
1 513 580
|
1 206 940
|
924 752
|
914 307
|
835 390
|
539 812
|
435 092
|
| Cheltuieli totale |
888 398
|
1 435 425
|
1 054 743
|
812 030
|
803 957
|
791 261
|
481 361
|
340 898
|
| Rezultat brut |
+76 407
|
+78 155
|
+152 197
|
+112 722
|
+110 350
|
+44 129
|
+58 451
|
+94 194
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+45 668
|
+40 956
|
+140 155
|
+103 477
|
+82 920
|
+35 864
|
+53 355
|
+89 843
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
1
|
5
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut INTERDIZ S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 959 169 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 45 668 lei.
-
Este INTERDIZ S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, INTERDIZ S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 5 iunie 2018.
-
Ce cod CAEN principal are INTERDIZ S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5610 - Restaurante.
-
Când a fost înființată INTERDIZ S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 martie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către INTERDIZ S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INTERDIZ S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.