CUI 24348240
RAZVAN & DANIEL S.R.L.
RAZVAN & DANIEL S.R.L. este o firmă din Crişan, județul Hunedoara, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 120.1 mii lei (+17.4% față de 2024), o pierdere netă de 39.7 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
24348240
Nr. înregistrare
J20/1303/2008
EUID
ROONRC.J20/1303/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Hunedoara
Localitate
Crişan
Adresă
COMUNA RIBIŢA, Nr. 168, C.P. 337401
Data înregistrării
19-08-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 06.07.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
8553 - Şcoli de conducere (pilotaj)
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
120 103
Rezultat net
−39 739
Capitaluri proprii
−822 801
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2012 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
8 088
|
3 021
|
5 938
|
3 805
|
9 913
|
16 744
|
28 370
|
36 751
|
25 016
|
40 812
|
42 747
|
42 327
|
11 893
|
7 257
|
| Active circulante |
515
|
18 859
|
8 537
|
7 297
|
10 479
|
11 068
|
8 425
|
3 906
|
2 245
|
4 228
|
82
|
783
|
9
|
7 692
|
| Creanțe |
—
|
3 841
|
3 841
|
3 841
|
3 841
|
3 841
|
3 841
|
3 841
|
2 241
|
3 882
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
515
|
15 018
|
4 696
|
3 456
|
6 638
|
7 227
|
4 584
|
65
|
4
|
346
|
82
|
783
|
9
|
7 692
|
| Datorii |
831 404
|
804 942
|
755 594
|
673 250
|
634 013
|
538 145
|
450 972
|
395 373
|
252 142
|
186 341
|
147 183
|
91 577
|
17 488
|
13 120
|
| Capitaluri proprii |
−822 801
|
−783 062
|
−741 119
|
−662 148
|
−613 621
|
−510 333
|
−414 177
|
−354 716
|
−224 881
|
−141 301
|
−104 354
|
−48 467
|
−5 586
|
1 829
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
120 103
|
102 300
|
93 700
|
77 400
|
64 550
|
60 200
|
97 900
|
58 900
|
50 206
|
76 132
|
50 550
|
36 650
|
37 100
|
75 700
|
| Venituri totale |
130 499
|
104 100
|
99 700
|
84 337
|
69 550
|
63 126
|
106 140
|
60 400
|
50 206
|
76 132
|
50 550
|
36 650
|
37 400
|
78 200
|
| Cheltuieli totale |
168 933
|
145 001
|
177 673
|
132 020
|
172 142
|
158 703
|
164 540
|
189 630
|
133 283
|
112 317
|
104 920
|
78 430
|
43 753
|
77 262
|
| Rezultat brut |
−38 434
|
−40 901
|
−77 973
|
−47 683
|
−102 592
|
−95 577
|
−58 400
|
−129 230
|
−83 077
|
−36 185
|
−54 370
|
−41 780
|
−6 353
|
+938
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−39 739
|
−41 943
|
−78 971
|
−48 527
|
−103 288
|
−96 156
|
−59 461
|
−129 835
|
−83 580
|
−36 947
|
−55 888
|
−42 880
|
−7 415
|
+788
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
4
|
4
|
6
|
5
|
5
|
7
|
5
|
4
|
4
|
3
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RAZVAN & DANIEL S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 120 103 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 39 739 lei.
-
Este RAZVAN & DANIEL S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, RAZVAN & DANIEL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RAZVAN & DANIEL S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată RAZVAN & DANIEL S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 august 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RAZVAN & DANIEL S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RAZVAN & DANIEL S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.