CUI 24355302

PETLEOMAR SRL

PETLEOMAR SRL este o firmă din Rediu, județul Neamț, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Radiată, Inactivă fiscal.

Radiată

Date de identificare

CUI

24355302

Nr. înregistrare

J27/1242/2008

EUID

ROONRC.J27/1242/2008

Formă juridică

SRL

Județ

Neamț

Localitate

Rediu

Data înregistrării

21-08-2008

Stare înregistrare

RADIERE din data 13.10.2026

Stare la Registrul Comerțului

dizolvare

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 03-05-2021

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 0149 - Creşterea altor animale

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este PETLEOMAR SRL plătitoare de TVA?

Nu, PETLEOMAR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are PETLEOMAR SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.

Când a fost înființată PETLEOMAR SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 august 2008.

Unde are sediul PETLEOMAR SRL?

Sediul firmei PETLEOMAR SRL (CUI 24355302) este în Rediu, județul Neamț.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către PETLEOMAR SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PETLEOMAR SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit