CUI 24379654
TOTAL PROIECT SRL
TOTAL PROIECT SRL este o firmă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma este plătitoare de TVA din 2023 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 595 mii lei (−1.1% față de 2024), un profit net de 394 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
24379654
Nr. înregistrare
J2008000898380
EUID
ROONRC.J2008000898380
Formă juridică
SRL
Județ
Vâlcea
Localitate
Râmnicu Vâlcea
Adresă
STR. GENERAL MAGHERU, NR.18, PARTER, BL.P1
Data înregistrării
26-08-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.08.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-11-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4781 - Comerţ cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor şi produselor din tutun efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
594 969
Rezultat net
+393 994
Capitaluri proprii
238 862
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
216 940
|
262 925
|
—
|
22 227
|
56 869
|
91 509
|
132 933
|
35 644
|
45 023
|
56 683
|
128 636
|
97 249
|
32 783
|
45 227
|
9 832
|
8 096
|
10 412
|
| Active circulante |
29 918
|
26 203
|
80 649
|
171 508
|
238 131
|
484 282
|
522 660
|
393 517
|
218 605
|
82 062
|
119 249
|
53 972
|
80 890
|
64 419
|
71 234
|
73 467
|
30 722
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
18 483
|
16 195
|
53 053
|
154 846
|
128 396
|
34 500
|
35 900
|
25 329
|
18 700
|
13 900
|
12 300
|
14 500
|
2 800
|
1 300
|
2 800
|
5 000
|
28 115
|
| Casa și conturi la bănci |
11 435
|
10 008
|
27 596
|
16 662
|
109 735
|
449 782
|
486 760
|
368 188
|
199 905
|
68 162
|
106 949
|
39 472
|
78 090
|
63 119
|
68 434
|
68 467
|
2 607
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
7 000
|
7 000
|
—
|
—
|
2 500
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
7 996
|
114 478
|
8 378
|
7 781
|
8 397
|
84 705
|
167 189
|
90 869
|
98 223
|
63 405
|
67 193
|
17 129
|
15 317
|
16 225
|
1 024
|
7 468
|
4 459
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
8 750
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
238 862
|
174 650
|
72 271
|
185 954
|
286 603
|
491 086
|
495 404
|
345 292
|
156 655
|
75 340
|
183 192
|
134 092
|
98 356
|
93 421
|
80 042
|
74 095
|
36 675
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
594 969
|
601 859
|
338 063
|
258 450
|
272 400
|
283 900
|
250 500
|
249 220
|
198 200
|
197 850
|
153 710
|
100 150
|
70 600
|
57 561
|
42 185
|
70 300
|
77 495
|
| Venituri totale |
594 969
|
601 859
|
338 063
|
258 450
|
292 702
|
283 900
|
250 500
|
249 220
|
218 200
|
197 850
|
153 710
|
100 150
|
70 608
|
57 567
|
43 510
|
70 326
|
77 510
|
| Cheltuieli totale |
188 321
|
185 034
|
228 910
|
95 499
|
164 557
|
120 264
|
97 884
|
58 056
|
77 699
|
137 058
|
99 998
|
61 438
|
63 525
|
43 285
|
34 781
|
22 601
|
67 844
|
| Rezultat brut |
+406 648
|
+416 825
|
+109 153
|
+162 951
|
+128 145
|
+163 636
|
+152 616
|
+191 164
|
+140 501
|
+60 792
|
+53 712
|
+38 712
|
+7 083
|
+14 282
|
+8 729
|
+47 725
|
+9 666
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+393 994
|
+401 460
|
+105 772
|
+160 403
|
+125 421
|
+160 981
|
+150 111
|
+188 637
|
+138 316
|
+57 077
|
+49 100
|
+35 743
|
+4 935
|
+13 379
|
+5 947
|
+37 419
|
+6 219
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
2
|
—
|
2
|
2
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TOTAL PROIECT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 594 969 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 393 994 lei.
-
Este TOTAL PROIECT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, TOTAL PROIECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are TOTAL PROIECT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.
-
Când a fost înființată TOTAL PROIECT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 august 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOTAL PROIECT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOTAL PROIECT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.