CUI 24435673

SYNETSEC SRL

SYNETSEC SRL este o firmă din Târgu Secuiesc, județul Covasna, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 52 mii lei (+7.0% față de 2024) și un profit net de 7.7 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

24435673

Nr. înregistrare

J2008000482143

EUID

ROONRC.J2008000482143

Formă juridică

SRL

Județ

Covasna

Localitate

Târgu Secuiesc

Adresă

STR. CURTEA 20, NR.2, AP.2

Data înregistrării

08-09-2008

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 08.09.2008

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 2620 - Fabricarea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice

  • 2630 - Fabricarea echipamentelor de comunicaţii

  • 2651 - Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţie

  • 3313 - Repararea și întreținerea echipamentelor electronice şi optice

  • 3314 - Repararea și întreținerea echipamentelor electrice

  • 4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor

  • 4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc

  • 4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii

  • 4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente

  • 4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

  • 5821 - Activităţi de editare a jocurilor de calculator

  • 5829 - Activităţi de editare a altor produse software

  • 6010 - Activităţi radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio

  • 6020 - Activităţi de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

  • 6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi

  • 6110 - Activităţi de telecomunicaţii prin reţele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

  • 6120 - Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații

  • 6190 - Alte activităţi de telecomunicaţii

  • 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6391 - Activităţi ale portalurilor web

  • 6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a

  • 9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+7.0%

51 976

Rezultat net

−3.0%

+7 737

Capitaluri proprii

+2.8%

79 080

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut SYNETSEC SRL în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 51 976 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 7 737 lei.

Este SYNETSEC SRL plătitoare de TVA?

Nu, SYNETSEC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are SYNETSEC SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul.

Când a fost înființată SYNETSEC SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 septembrie 2008.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către SYNETSEC SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește SYNETSEC SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit