CUI 24487141
PROJARH CONSTRUCT SRL
PROJARH CONSTRUCT SRL este o firmă din Alexandria, județul Teleorman, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 197.9 mii lei (+67.9% față de 2024), un profit net de 5.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
24487141
Nr. înregistrare
J2008000804343
EUID
ROONRC.J2008000804343
Formă juridică
SRL
Județ
Teleorman
Localitate
Alexandria
Adresă
STR. LIBERTĂŢII, NR.209, BL.A6, SC.A, ET.2, AP.1
Data înregistrării
19-09-2008
Stare înregistrare
RELUARE ACTIVITATE din data 20.04.2011
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 09-06-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
197 919
Rezultat net
+5 227
Capitaluri proprii
139 587
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
285 527
|
176 567
|
177 909
|
179 690
|
188 823
|
196 459
|
172 799
|
115 014
|
14 248
|
4 671
|
9 832
|
11 579
|
13 581
|
1 040
|
2 078
|
| Active circulante |
293 981
|
297 831
|
225 596
|
177 753
|
75 314
|
22 436
|
18 892
|
3 415
|
32 011
|
25 151
|
45 082
|
66 376
|
69 091
|
5 748
|
10 266
|
| Stocuri |
251 228
|
248 418
|
201 418
|
151 418
|
61 873
|
287
|
—
|
—
|
—
|
5 064
|
—
|
4 935
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
28 040
|
36 739
|
16 633
|
19 714
|
6 820
|
4 266
|
16 969
|
1 669
|
25 230
|
7 530
|
39 406
|
48 821
|
1
|
20
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
14 713
|
12 674
|
7 545
|
6 621
|
6 621
|
17 883
|
1 923
|
1 746
|
6 781
|
12 557
|
5 676
|
12 620
|
69 090
|
5 728
|
10 266
|
| Datorii |
439 921
|
340 038
|
270 816
|
226 026
|
136 891
|
93 606
|
80 466
|
42 121
|
37 229
|
6 387
|
16 302
|
3 281
|
8 897
|
0
|
4 968
|
| Capitaluri proprii |
139 587
|
134 360
|
132 689
|
131 417
|
127 246
|
125 289
|
111 225
|
76 308
|
9 030
|
23 435
|
38 612
|
74 674
|
73 775
|
6 788
|
7 376
|
| Capital subscris vărsat |
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
197 919
|
117 894
|
139 551
|
124 136
|
132 000
|
165 755
|
144 146
|
191 726
|
78 500
|
47 516
|
35 305
|
47 166
|
127 594
|
13 329
|
77 658
|
| Venituri totale |
162 923
|
169 814
|
189 561
|
224 139
|
176 005
|
165 755
|
144 146
|
191 726
|
78 500
|
47 516
|
35 305
|
47 257
|
127 594
|
13 331
|
77 658
|
| Cheltuieli totale |
155 914
|
167 036
|
186 962
|
219 019
|
172 754
|
150 091
|
107 789
|
122 531
|
68 120
|
61 667
|
70 328
|
44 943
|
56 779
|
13 862
|
69 092
|
| Rezultat brut |
+7 009
|
+2 778
|
+2 599
|
+5 120
|
+3 251
|
+15 664
|
+36 357
|
+69 195
|
+10 380
|
−14 151
|
−35 023
|
+2 314
|
+70 815
|
−531
|
+8 566
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+5 227
|
+1 672
|
+1 272
|
+4 171
|
+1 957
|
+14 064
|
+34 916
|
+67 278
|
+8 810
|
−15 177
|
−36 082
|
+899
|
+66 987
|
−588
|
+7 196
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
3
|
2
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
2
|
1
|
1
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut PROJARH CONSTRUCT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 197 919 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 5 227 lei.
-
Este PROJARH CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, PROJARH CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 9 iunie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are PROJARH CONSTRUCT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată PROJARH CONSTRUCT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 septembrie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 15-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PROJARH CONSTRUCT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PROJARH CONSTRUCT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.