CUI 24535893

RIANDI COM 2008 S.R.L.

RIANDI COM 2008 S.R.L. este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 35.5 mii lei (−9.5% față de 2024) și un profit net de 933 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

24535893

Nr. înregistrare

J22/2930/2008

EUID

ROONRC.J22/2930/2008

Formă juridică

SRL

Județ

Iași

Localitate

Iaşi

Adresă

STR. MUŞATINI, NR.41, BL.V4, SC.A, ET.2, AP.2

Data înregistrării

30-09-2008

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 30.09.2008

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

  • 4761 - Comerţ cu amănuntul al cărţilor, în magazine specializate

  • 4762 - Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate

  • 4778 - Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor

  • 6190 - Alte activităţi de telecomunicaţii

  • 8291 - Activităţi ale agenţiilor de colectare şi a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−9.5%

35 487

Rezultat net

+120.5%

+933

Capitaluri proprii

+0.7%

−132 690

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut RIANDI COM 2008 S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 35 487 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 933 lei.

Este RIANDI COM 2008 S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, RIANDI COM 2008 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are RIANDI COM 2008 S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Când a fost înființată RIANDI COM 2008 S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 septembrie 2008.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către RIANDI COM 2008 S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește RIANDI COM 2008 S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit