CUI 24617268
CIN-SIM SRL
CIN-SIM SRL este o firmă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2008. Activitatea principală: CAEN 1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 17.5 mii lei (+33.1% față de 2024) și un profit net de 1.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
24617268
Nr. înregistrare
J16/2030/2008
EUID
ROONRC.J16/2030/2008
Formă juridică
SRL
Județ
Dolj
Localitate
Craiova
Adresă
BLD. GHEORGHE CHIŢU, NR.57
Data înregistrării
17-10-2008
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 17.10.2008
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4636 - Comerţ cu ridicata al zahărului, ciocolatei şi produselor zaharoase
-
4724 - Comerţ cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie şi produselor zaharoase, în magazine specializate
-
5610 - Restaurante
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
17 467
Rezultat net
+1 113
Capitaluri proprii
−40 752
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 1071 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2012 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
539
|
3 050
|
4 515
|
—
|
—
|
—
|
0
|
21 635
|
21 635
|
21 968
|
| Active circulante |
6 911
|
3 328
|
1 636
|
1 423
|
180
|
657
|
2 149
|
1 718
|
12 614
|
1 606
|
2 686
|
2 299
|
4 750
|
14 840
|
27 354
|
12 327
|
| Stocuri |
361
|
444
|
413
|
402
|
−1 122
|
−1 294
|
−594
|
1 130
|
8 502
|
1 049
|
1 166
|
1 439
|
2 413
|
12 941
|
21 506
|
10 749
|
| Creanțe |
—
|
—
|
0
|
371
|
—
|
—
|
—
|
—
|
612
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
6 550
|
2 884
|
1 223
|
650
|
1 302
|
1 951
|
2 743
|
588
|
3 500
|
557
|
1 520
|
860
|
2 337
|
1 899
|
5 848
|
1 578
|
| Datorii |
47 663
|
45 194
|
44 340
|
42 239
|
38 948
|
39 402
|
37 433
|
33 969
|
28 993
|
7 746
|
7 566
|
8 029
|
8 467
|
39 082
|
43 661
|
33 814
|
| Capitaluri proprii |
−40 752
|
−41 866
|
−42 704
|
−40 816
|
−38 768
|
−38 745
|
−34 745
|
−29 201
|
−11 864
|
−6 140
|
−4 880
|
3 245
|
3 047
|
−2 607
|
5 328
|
481
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
17 467
|
13 126
|
20 952
|
11 104
|
12 369
|
7 063
|
13 772
|
25 516
|
28 150
|
11 908
|
15 629
|
10 155
|
16 163
|
15 490
|
37 761
|
11 965
|
| Venituri totale |
18 572
|
14 422
|
23 707
|
12 450
|
14 357
|
8 572
|
16 102
|
29 432
|
33 557
|
11 908
|
15 629
|
10 155
|
16 163
|
15 490
|
37 761
|
11 965
|
| Cheltuieli totale |
16 801
|
13 279
|
25 329
|
14 165
|
15 084
|
12 360
|
21 233
|
46 003
|
38 437
|
12 810
|
14 311
|
11 863
|
16 815
|
21 720
|
31 263
|
9 870
|
| Rezultat brut |
+1 771
|
+1 143
|
−1 622
|
−1 715
|
−727
|
−3 788
|
−5 131
|
−16 571
|
−4 880
|
−902
|
+1 318
|
−1 708
|
−652
|
−6 230
|
+6 498
|
+2 095
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 113
|
+839
|
−1 889
|
−2 048
|
−23
|
−4 000
|
−5 544
|
−17 336
|
−5 725
|
−1 259
|
+849
|
−2 013
|
−1 111
|
−6 230
|
+4 848
|
+571
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CIN-SIM SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 17 467 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 113 lei.
-
Este CIN-SIM SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, CIN-SIM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CIN-SIM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 1071 - Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.
-
Când a fost înființată CIN-SIM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 octombrie 2008.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CIN-SIM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CIN-SIM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.